נאצה על דלת ביתו של ר”י ‘אור ישראל’

אלמונים הקשורים, ככל הנראה, למאבק הליטאי ריססו גרפיטי על ביתו של הגר”י רוזן, הדביקו את הדלת ושברו את המנעול {שפל חדש}

חורף סוער בעולם הישיבות: בשבועות האחרונים החריף המתח בציבור הליטאי, בעיקר בסוגיית הוויכוח סביב תיקון חוק הגיוס אלא, שהיום (חמישי) מתברר כי הוויכוח החריף עולה מדרגה ומתווספת אליו מעשים שלא יעשו נגד אחד מגדולי ראשי הישיבות.

אלמונים הקשורים ככל הנראה למאבק הליטאי ריססו כתובות נאצה חמורים על דלת ביתו של ראש ישיבות ‘אור ישראל’ בפתח תקווה הגאון רבי יגאל רוזן, הדביקו את דלת ביתו ושברו את מנעול הדלת.

לראשונה הגר”י רוזן איחר במספר דקות לתפילת שחרית בישיבה בעקבות התקרית. הדלת הייתה נעולה ולא הייתה אפשרות לגר”י לצאת מבלי להזמין פורץ מיוחד לביתו בשעות הבוקר המוקדמות.

האלמונים שהגיעו בשעת לילה מאוחרת לבצע את זממם ריססו כתובות חמורים נגד הגר”י רוזן וזאת בשל כפיפותו להנהגת הדור ובראשם למרן ראש הישיבה הגראי”ל שטיינמן, בין הכתובות החמורים נכתב: “תמחה זכר עמלק” ו”קאפו צבאי”..

הפגיעה בגר”י רוזן מגיעה לאחר פגיעה ממושכת ברבנים ובראשי הישיבות ברבים. בעבר דיווחנו כאן ב’קוקר’ על הפגיעה החמורה בגאון רבי יהודה סילמן על ידי אנשי ‘הפלג הירושלמי’ בעת דרשת שבת שובה בבית מדרשו בשכונת רמת אלחנן בבני ברק.

ל’קוקר’ נודע כי הגר”י רוזן שוקל את צעדיו בשעה זו בעקבות המקרה וצפוי להיוועץ עם גדולי ישראל האם מחובתו להגיש תלונה במשטרה על מנת למצוא את האלמונים המשחיתים.

20160107_093226

20160107_093218

20160107_092950

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אִם אֵין אֲנִי לִי, מִי לִי? וּכְשֶׁאֲנִי לְעַצְמִי, מָה אֲנִי? וְאִם לֹא עַכְשָׁיו, אֵימָתַי?
  ואֲנִי לְעַצְמִי לא ממליץ לילך באלימות בדרך כלל. פה מדברים על פלג הערב רב המושחתים, ו”תמחה זכר עמלק” הרי מצות עשה דאורייתא, ובקרוב כשיבוא המשיח נוכל לקיים אותה ע”פ הדרכת הנביאים, ואז לא יהא שום זכר כלל וכלל מהמשכילים השומדים שחידשו גזירת גיוס על בני ישיבה ר”ל. והנ”ל ידוע כראש כת המשכילים ר”ל. כת העמלקים.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • אני הק’ מצטרפת לנ”ל ואני חושבת ש-כת המשכילים היינו כת הערב רב.

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
   • לבטל גזירת הגיוס נגד בני ישיבה. לדעתי אסור להתחבר לפלג המשכילים, עמליקים, כת ערב רב. אבינו מלכינו: טאטע זיסער: נא תעזור לנו מיד להתעורר לתשובה שלמה, ולבטל “חידוש גזירת הגיוס על בני ישיבות, המחודש ע”י חברי גפני” וע”י חברת המשכילים, פלג השמד, כת הערב רב, העמלקים. ,,כולהו כלב ביג’י יומו” לבו של פרעה גם היה כבד… יתברך שמו של מלך מלכי המלכים הקב”ה שאין לפניו משוא פנים, והוא חוקר לב ובוחן כליות. לבסוף רחמנא ליצלן יאבדו את הצלם א-לוקים אלו שחידשו “גזירת גיוס השמד המחודש שמקטרג בשמים”

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב
 2. זה מזוייף !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  צילמו את הדלת וקשקשו על התמונה….

  מזוייף !!! |
  הגב