שרי מרצ נפגשו עם אבו מאזן והכעיסו את איילת שקד

יו”ר מרצ, שר הבריאות ניצן הורוביץ, השר לשיתוף פעולה אזורי עיסאווי פריג’ ויו”ר סיעת מרצ ח”כ מיכל רוזין נפגשו הערב, (א’) במוקטעה ברמאללה עם נשיא הרשות הפלסטינית מחמוד עבאס.

 

יו”ר מרצ, שר הבריאות ניצן הורוביץ, השר לשיתוף פעולה אזורי עיסאווי פריג’ ויו”ר סיעת מרצ ח”כ מיכל רוזין נפגשו הערב, (א’) במוקטעה ברמאללה עם נשיא הרשות הפלסטינית מחמוד עבאס.  אבון מאזן אמר לשרי מרצ שהוא רוצה להיפגש עם איילת שקד שהגיבה בזעם: “לא יקרה. לא אפגש עם מכחיש שואה שתובע את חיילי צה״ל בהאג ומשלם לרוצחי יהודים. לילה טוב”.

הנשיא עבאס אמר: “עלינו להתחיל וליייצר צעדים בוני אמון.להוכיח שאנחנו מתכוונים לעשות שלום, ולאפשר לי לשמור על התקווה של העם הפלסטיני. כי אם נאבד את התקווה, נאבד את העתיד.

הנשיא אבו מאזן הודה לשר הבריאות על הסיוע בנושא הקורונה. “אנחנו חיים יחד. כשהפלסטינים יהיו חופשיים מקורונה, הישראלים יהיו חופשיים ולהיפך”

אני מזמין את כל שרי הממשלה החדשה להגיע לכאן. לא חייבים להסכים, צריך לדבר”.

השר ניצן הורוביץ: “למרצ יש משימה בתוך הממשלה, לשמור על פתרון שתי המדינות בחיים. לא לתת לו להיעלם, ולא לחבל בסיכוי להגיע אליו בעתיד, כי אין אף פתרון אחר.

אנחנו מאמינים שאין מקום לצעדים חד צדדיים שיפגעו בסיכוי ליישם את פתרון שתי המדינות. לא התנחלויות חדשות, לא מאחזים לא חוקיים, ולא אלימות של גורמים קיצוניים בקרב המתנחלים”.

חובתי, חובתנו לקדם את העשייה המשותפת. הגענו היום כדי לבנות מחדש ערוץ ישיר וקבוע בנינו, ולתת “בוסטר” לשיתוף הפעולה”.

עיסאווי פריג’ השר לשיתוף פעולה אזורי: “אנחנו כאן כדי לקדם את פתרון שתי המדינות. להגיד שאתם הפרטנר שלנו. העתיד חשוב, אבל עלינו קודם כל לפעול כדי להפוך את הווה ליותר טוב ובשביל זה צריך שיתוף פעולה בין המשרדים והממשלות.

ח”כ מיכל רוזין יו”ר סיעת מרצ: “באנו לכאן בגלוי לא הסתרנו, להיפך באנו בגאווה. נעשה כל מה שצריך כדי לקדם את פתרון שתי המדינות כדי לבנות את היסודות המעשיים לשלום”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.