שר התחבורה? הפיצוי לדרעי: תיק הדתות

תיק התחבורה? אתר NRG חושף כי בליכוד החליטו לפצות את דרעי ולהעניק לו את תיק הדתות, בליכוד הסבירו לבית היהודי כי מגיע לדרעי פיצוי הולם על איבוד מנהל התכנון, והפיצוי הזה יהיה באמצעות המשרד עתיר הג’ובים והפינוקים, משרד הדתות.

על רקע ההחלטה של הליכוד למסור למשה כחלון את מנהל התכנון שבמשרד הפנים התמקדו השבוע  בליכוד בסוגיית הפיצוי שיוענק ליו”ר ש”ס אריה דרעי, בעקבות סירוס תיק הפנים.

במהלך השבוע, פורסמו בתקשורת שלל הצעות  כמו תיקי התחבורה והכלכלה, שיהווה כפיצוי.

באתר NRG פורסם כי בימים האחרונים התברר כי הפיצוי לדרעי יהיה: משרד הדתות.  אנשי הליכוד הודיעו לבית היהודי שהנסיבות השתנו. “הובהר לנו במפורש שאנחנו יכולים לשכוח מתיק הדתות”, סיפרו בהלם  בבית היהודי. “לא רוטציה בתיק ולא חלוקה ביחד עם ש”ס. הוא כל כולו הולך לש”ס. לנו אמרו שאנחנו יכולים ללכת ולחפש”.

בליכוד הסבירו  לבית היהודי כי מגיע לדרעי פיצוי הולם על איבוד מנהל התכנון, והפיצוי הזה יהיה באמצעות המשרד עתיר הג’ובים והפינוקים, משרד הדתות. “נתניהו פשוט דורך עלינו”, זעקו בבית היהודי. “הוא מוכר את תיק הדתות לש”ס, למרות הסיכום שהיה לנו איתו שהמשרד ינוהל במשותף בין שתי המפלגות. הוא דורס את הציונות הדתית ומפר איתה את כל הסיכומים. זו ממש בגידה בציבור שבחר בו. הוא בעצם אמר לנו שהוא צריך לפצות את דרעי בגלל מסירת מנהל התכנון לכחלון, ולא מעניין אותו שזה על חשבון הציונות הדתית. לא נשלים עם זה”.

 

וברביעי  בלילה, הגיע תור הפיצוי לבית היהודי, הליכוד הניח בפני הבית היהודי חבילה של תיקים, בנט עצמו ימשיך להחזיק בתיק הכלכלה, פלוס המשרד לאיומים אסטרטגיים, תיק החקלאות, שיכלול את החטיבה להתיישבות,  לאורי אריאל. התיק השלישי מיועד לאיילת שקד.

 

בבית היהודי היו מאוכזבים והשיבו  לאנשי הליכוד  “תשכחו מזה,  זו הצעה מבזה”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.