שת”פ מפתיע בין חיים ולדר לשדר הרדיו • בקליינע

השבוע במדור הפפראצי של אתר ‘אקטואליק’: השופינג של אורן חזן בקזבלנקה, העיתונאי שנתקע בלי דרכון, ליפא חוזר לחסידות, ועוד

לאחר חודשים רבים בארץ גושן, בקליינע ירד מהמגדל בברכפלד והמריא למרוקו בטיסת קונקשן דרך מדריד, לרגל מסע האלפים שיזמו ב’שובה ישראל’ לכבודו של גאב”ד מרוקו הגאון רבי יאשיהו פינטו.

בתום נסיעה ארוכה של ארבע שעות בקליינע רכב על הגמלים והתמקח עם הרוכלים מאסואירה שהבטיחו רכיבה חינם “נו פרובלם”-  שהסתיימה ב-100 דיראמים לכל עיתונאי.

כאן תוכלו לראות את עקיבא וייס מכאן אשר שוחח עם המקומים (הרבה בעזרתו של ארי גלהר) שמתארים על ההיסטוריה של המקום

גם  הח”כ לשעבר אורן חזן הגיע למלון המפואר גראנד מוגדור  וקנה מתנות למכריו בשווי של 2000 דיראמים. חזן סיפר לבקליינע כי באחרונה החל מתקרב לחיק היהדות חזן הפגין את כישורו על הפסנתר שעמד בירכתי המלון.


בזמן הפנוי יצאו העיתונאים לסיור בשוק המקומי ונקלעו לקטטה שלא באשמתם, בקליינע עצמו רומה על ידי אחד מנהגי המוניות שדרש 100 דיראם על נסיעה קצרה שעלותה נאמדת ב-20 דיראמים.


לבקליינע נודע עוד כי אחד העיתונאים שהיה אמור לטוס בטיסת הקונקשן הגיע לשדה עם דרכון ישן שלא עבר בבקרת הדרכונים לפני העלייה למטוס. לבסוף נאלץ לעשות פרסה. הלה לא ויתר והסדיר דרכון חדש שהביא אותו עד לשערי קזבלנקה.

כאן בתמונה ניתן לראות את האסטרטג הבכיר מוטי זילברברג בסלפי עם נער מקומי

גם כוכב האינסטגרם וגורף הלייקים מיילך זילברשלג, יצא את שערי ישראל והמריא לבודפסט עם אביו. מיילך  גילה בפוסט חושפני לעוקביו הרבים על סיפור מטריד במיוחד שאירע לו באחרונה כתוצאה מחשיפת היתר במדיה החברתית.

הרב חיים פוקס נצפה משתטח על קבר הרבי בניו יורק.

רגע היסטורי: בקליינע הופתע לשמוע כי הזמר החסידי העולמי ר’ ליפא שמלצר התקבל בלחיצת ידיים אצל כ”ק האדמו”ר מסקווירא שליט”א מול כל הציבור הגדול אמש (מוצ”ש) בשבע ברכות לנכד האדמו”ר.  ליפא סיפר כי האדמו”ר קיבל אותו בחמימות והוא עצמו התקשה להסתיר את התרגשותו לאחר שנים שנודה מחוץ לחסידות השמרנית.

הזמר ליפא שמלצר בשבע ברכות לנכד הרבי מסקווירא ונכד הרבי מויז’ניץ

ולא רק, בני הזוג המלכותי ידידה וסיון רהב מאיר התברכו במעונו של האדמו”ר

שת”פ יוצא דופן: לאחר גל ניחושים ותהיות ברשת, בקליינע כאן לחשוף כי שר השמחה עמי מימון מ’קול ברמה’ מוציא לאור את ספר ‘החידודון’ בעריכתו של הסופר החרדי הנודע ר’ חיים ולדר מרדיו ‘קול חי’. בקליינע מתכנן לקרוא את הספר המדובר בשקיקה באחד השבתות הקרובות. “האידישע קאפ” לכל המשפחה.

בשעה שהשמש המשקרת פרסה את כנפיה בירושלים הקפואה, נצפו אבישי נקי מנהל לשכת אברהם בצלאל ושמחה אברהמס העוזר לסגן רה”ע. בשיחה צפופה בכניסה לבנין העירייה המרכזי בדרכם לסייע לעוד אברכים ובני תורה שנקלעו לתסבוכות בארנונה.

מחזיק תיק התחבורה והבולדוזר הליטאי שעובד קשה למען הירושלמים בכללי ולמען בנות הסמינרים. חבר המועצה דוד זוהר נצפה משתפך בתפילה לפני קונו שיסייע בידו לתגבר קווי תחבורה ציבורית ולסייע לירושלמים הפשוטים שאין בידם רכב.

הצלם שלומי כהן נצפה משוחח עם ראש לשכתו של משה ליאון שימען ברייטקופף, השניים כבר שוקדים על הפקת מסיבת יום ההולדת שתערך בליל שישי הקרוב אי שם בעיר הקודש.

ראש העיר הרב אברהם רובינשטיין הגיע עם  הכובע והחליפה ויחד עם צוות לשכתו בראשות גדליה סילמן לזירת השריפה בבני ברק ושוחחו עם בני המשפחות במטרה לסייע ככל הניתן.

בעקבות פניית בני המשפחה ראש העיר אף פועל לשחרורו של נער חרדי צעיר שנעצר על ידי השוטרים לאחר שניסו להכנס לדירות שנשרפו והפרו את הוראתם.

המפיק פנחס בן נאים בסיומי הקלטות עם מאסטרו בני לאופר לאבי מן.. בהפקה מבטיחים תוצאה משובחת.

 

לקראת סבב הופעות: הזמר אבי מן התחדש השבוע בנעליים חדשות בחנות של הסלבס בבני ברק – דבליו שוז.

ועד כאן להשבוע, המשך שבוע שקט!

ראיתם ‘סלב’ חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: [email protected] או לשלוח לווטסאפ 058-4742968– סודיות מובטחת

 

 

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. רק רציתי שתדעו

  ראיתי את גדול הזמר אבי מן הולך באמצע רבי עקיבא
  ואז עובר במעבר חצייה.

  אבי מן המלך.

  בני ברקי |
  הגב
 2. שכחתכם לכתוב על אבי מן

  הזמר הידוע אבי מן נצפה הולך ברחוב ואוכל ופלים

  ידוע למי רק?

  שי |
  הגב