"תושבי ביתר סולחים ומוחלים!" המודעה המטרידה שנתלתה ברחבי ביתר

המודעה שמזהירה מהעסקת ערביי יו"ש, נחתמת בציניות במשפט הבא: בשם הכסף, נעשה, נצליח ונעזור במו ידינו לרצח ילדינו בקלות!

מודעה מטרידה במיוחד שנתלתה ברחובות ביתר ממחישה בסגנון ציני את משמעות האיום הביטחוני הגלום בהעסקת ערבים מהסביבה בחנויות ובעסקים בעיר. במודעה מצוין כי אנשי ביתר הנפלאים מכריזים כי הם מוחלים, סולחים ומוחקים מהזיכרון את הטבח האיום בשמחת תורה.

"אנו סולחים בכל ליבנו לבני דודים הפלסטינים על תמיכתם המלאה, על שמחתם הרבה, על צהלתם ברשתות החברתיות, על 90% מהם שתמכו ותומכים בטבח שמחת תורה, שכלל בתוכו: אונס המוני, עריפת ראשים, הרג המוני, התעללות בגופות, שריפת בתים עם ילדים יהודיים על יושביהם, הכנסת ושריפת תינוקות לתנורי הבתים מול אימותיהם הצורחות, חטיפת מאות יהודים לעזה והכנסת נשים יהודיות להריון ממחבלים, כשהם כעת כבר בחודש ה־7 להריון בעזה ועוד ועוד…".

הסגנון אינו נחזה להיות חרדי אך למחבלים כלל לא משנה אם מדובר ביהודי חרדי או ביהודי שלבוש כחרדי. בהמשך המודעה נכתב: "על כל זה אנו מכריזים: אנו מוחלים להם על כך ומכניסים אותם לעירנו, על מנת שהם יתכננו היטב את טבח העיר ביתר עילית, בצורה הטובה ביותר, טבח משפחות עם ילדיהם, שהם ימשיכו לפתות בחנויות המזון בעיר ובכל פינה בהם הם מסתובבים את בנות ישראל היקרות ועל מנת שהם יצליחו בקלות לעלות על משאיות וטרקטורים ולטבוח באנשי עירנו בקלות".

את המודעה חותמת השורה המצמררת הבאה: בשם הכסף, נעשה, נצליח ונעזור במו ידינו לרצח ילדינו בקלות! בדיוק כמו אנשי בארי שהעסיקו את מי שטבח בהם בשמחת תורה!

לא ברור מי עומד מאחורי המודעה המחרידה הזאת. אך יצוין כי באחרונה חוזרים ונשמעים קולות במערכת הביטחון לפיהם יש לספק לערביי יהודה ושומרון עבודה משום שהאזור יושב על חבית אבק שריפה ועלול להתלקח בכל רגע.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *