תושבים חרדים בירושלים: “לא עוד ישיבה”

בשכונת רמת שלמה בירושלים ניטש מאבק רווי יצרים בין תושבי השכונה החרדית המיוצגים על ידי אנשי המנהל החרדי בשכונה, לישיבות חברון ובעלזא על שטח של כעשרה דונמים. התושבים : “לא צריך עוד ישיבה. צריך גני ילדים” {חרדים נגד ישיבות}

בשכונת רמת שלמה בירושלים ניטש מאבק רווי יצרים בין תושבי השכונה החרדית המיוצגים על ידי אנשי המנהל החרדי בשכונה, לישיבות חברון ובעלזא על שטח של כעשרה דונמים. התושבים : “לא צריך עוד ישיבה. צריך גני ילדים”

השטח מיועד למבני ציבור וישיבה אחת כבר הבטיחה את הקמתה בשטח המדובר. לכן טוענים התושבים כי אן צורך בשתי ישיבות בשכונה וכי עדיף להקים בשטח הזה תלמודי תורה וגני ילדים.  לציין כי בשטח יוקמו גם גני ילדים לצד הישיבות.

אנשי המנהל החרדי המייצגים כ25,000 תושבים, מסבירים את התנגדותם בכך כי לאור תכנית ביידן (הקמת כ1,600 יחידות דיור בשכונה) יש צורך גדול יותר לגני ילדים ותלמודי תורה, אולמות לפעילות חברתית כגון מתנסי”ם.

 

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. תראו איך הכותרת משקרת! התושבים טוענים שאין להם אפשרות לתת שטח לישיבה, בשעה שאין די מקום לגנים עבור ילדיהם. והאתר הולך והופך אותם במחי כותרת מטופשת, לאנטישמים המתנגדים לישיבות!
  די לעליבות ולשקרים! יתירה מזאת, זה שקוף יותר ממים שזו כתבה מוזמנת על ידי אחד מהגופים שמבקש את ההקצאה. אותו גוף, דאג שירשמו בכתבה גם את משנהו, על מנת שלא יסמנו אותו כ’מויסער’!

  יוסי |
  הגב
   • הקוזאק הנגזל.

    “יוסי” זה עוד טוקבקיסט בגרוש מטעם דעשס.

    ישיבת חברון תקום על אפו וחמתו של הגזען ויו”ר דעשס ימ”ש.

    אשר מדינה המתפגר |
    הגב