תחושות קשות במחנה הרב אמסלם: “הציבור הפסיד”

במטהו של הרב אמסלם מלקקים את הפצעים בעקבות התבוסה הקשה: “הציבור הפסיד, הפוליטיקה הקטנה ניצחה”

במטהו של המועמד הספרדי לרבנות ירושלים, הרב חיים אמסלם, מלקקים את הפצעים בעקבות התבוסה אמש. העובדה כי בסופו של יום קיבל הרב אמסלם שני קולות בלבד, מעצימה מאוד את התחושה הקשה.

אמש, עם פרסום התוצאות, פירסם הרב אמסלם תגובה בה הוא מודה למי שתמך בו ומבטיח להמשיך לפעול בדרכו: “הערב התקיימו הבחירות לרבנות ירושלים אליהן הצגתי את מועמדותי. הגשתי את המועמדות מתוך מטרה ערכית להמשיך ולהנחיל את עקרונות עם שלם של יהדות מתונה, אחדות וקירוב לבבות. ניסיתי לעשות זאת מתוך הרבנות הראשית בירושלים, להשפיע ולתקן מבפנים. לצערי לא ניתנה לי ההזדמנות לעשות את השינוי בדרך זו”.

“ברצוני להודות בהזדמנות זאת לכל אלו שתמכו ושיתפו פעולה לאורך השבועות האחרונים מתוך אמונה בצדקת הדרך. אמשיך בעזרת ה’ לפעול ולהשמיע את קולה החשוב של היהדות המתונה והמסורת כפי שנהגתי עד כה”.

מקורביו של הרב אמסלם השמיעו טקסטים חריפים בהרבה: “הציבור הפסיד, הפוליטיקה ניצחה” אמר אחד מהם ל’קוקר’, והוסיף: “אם היו מעמידים את הרבנים לבחירת הציבור – הרב אמסלם היה מנצח בגדול”.

מקורב אחר אמר: “כשרואים את ההתנהלות הכללית סביב הבחירות האלו, אי אפשר שלא להיות גאים בכך שהרב אמסלם סרב לשחק לפי הכללים האלו. הרב אמסלם הלך עם האמת שלו ובלי הבחישות והספינים. את השאלות הקשות יש להפנות למועמדים האחרים”.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. הדבר היחיד שהוא יכול להתנחם בו זה שאולי.. אולי.. הוא מתחיל לקבל את העונש שלו כאן בעולם הזה ע”י ביזיונות האחד אחרי השני… האם ילמד מזה ויחזור בתשובה? או ירד לגמרי מהדרך…. “יתמו חטאים מן הארץ ורשעים עוד אינם” . צריך להתפלל עבורו.

    זושא |
    הגב
  2. עכשיו יכול אמסלם להתפנות ולרכוש לעצמו כלב מחמד עכשיו הוא יוכל לצאת לטיול בוקר עם כלבו החדש ביחד עם דב ליפמן ויחדיו יותירו את הקקי שהם מפזרים כל הזמן יחד עם זה של כלביהם

    אמבוש |
    הגב