“כתב אישום בתוך חודשים, בחירות עוד ב-2017”

הערפל מתפזר: האם ראש הממשלה בנימין נתניהו בדרך לכלא?.”התיק נגד נתניהו שרירי. הפרטים מסמרי שיער. מעריך בזהירות: כתב אישום בתוך חודשים, בחירות עוד ב-2017″, צייץ עורך ‘הארץ’ . { הערפל מתפזר}

האם ראש הממשלה בנימין נתניהו בדרך לכלא?  על פי הדיווח של גידי וייץ  ב’הארץ’, נתניהו נמצא בפרשת דרכים שבסיומה יצטרך ללכת הביתה.

גם הכתבים הפוליטים מתחילים לפמפם  כי  הפעם הסיפור שונה, “ככל שמתפזר הערפל מתגלה דרמה גדולה. הפרטים שנחשפים מצביעים גם קרוב לוודאי על טלטלה פוליטית קרבה. זה מסתמן כקרב חייו של רה״מ”. צייץ ספי עובדיה.

 

“התיק נגד נתניהו שרירי. הפרטים מסמרי שיער. מעריך בזהירות: כתב אישום בתוך חודשים, בחירות עוד ב-2017”, צייץ עורך הארץ אורי מרק.

“על פי גידי וייץ בהארץ,  לא מדובר במתנות פעוטות ערך וסמליות, כמו זר פרחים ליום הולדת או סביבונים לחנוכה. המתנות המדוברות הן יקרות ערך, לעתים בעלות של אלפי שקלים למתנה אחת. והיו הרבה מאוד מתנות כאלה; במשטרה חושדים שהשווי המצטבר של המתנות יכול להגיע למאות אלפי שקלים”.

 

 

ויץ ממשיך ומצליף, “אם תמונת החשדות המצטיירת נגדו תתאמת במלואה, קשה להבין כיצד ראש הממשלה שמצויד בתבונה רבה וניחן בזהירות מופלגת, אשר ראה את קודמיו בתפקיד מסתבכים בפרשות פליליות עגומות, לא נשמר מליפול אל תוך הבור הזה. מימון פתלתל לחיים בסגנון חוג הסילון רודף אחריו עוד מהקדנציה הראשונה.

לסיום חושף וויץ כי בימים הקרובים נעסוק כולנו ככל הנראה במנהגי העישון והאופנה של ראש הממשלה וביחסי הידידות המיוחדים שהוא קשר עם בעלי אמצעים ששימשו כסנטה קלאוס גם בימי חול.  הסיפור רק הפרומו שאחריו יגיע סיפור כבד ומשמעותי יותר.

 

ראש הממשלה מסר בתגובה לפרסומים בכלי התקשורת בימים האחרונים כי “כל הפרשיות כביכול התבררו כעורבא פרח וכך יהיה גם לגבי הטענות המתפרסמות בתקשורת כעת. אנו חוזרים ואומרים: לא יהיה כלום – כי אין כלום”.