תיעוד מקרוב של לכידת פני המחבל היום בירושלים, צפו (וידאו)

המחבל בירושלים: מחמוד עבד א-ראזק סלאימה, בן 22 מראס אל עמוד. השב”כ כעת חוקר את אביו ואחיו של תושב ראס אל עמוד, בן 22. עדיין לא ברור אם הוא משתייך לפלג פלסטיני מסויים. צפו בדרמה רגעים לאחר הדריסה.

פיגוע הדריסה בבירה: כאשר מחבל דרס שוטרות מג”ב ולאחר מכן יצא מרכבו עם סכין ובחסדי שמים נורה ומצבו קשה.

תגובות: מעיריית ירושלים נמסר: “לא ניתן לטרור לשבש לנו את החגיגות! חגיגות פורים מתקיימים כרגיל והאבטחה בעיר תתוגבר”.

מפקד מחוז ירושלים ניצב משה אדרי אמר: “אנו פרוסים בהיערכות מלאה בעיר מאתמול בלילה. זהו מפגע בודד. לא היו לנו התראות לגביו”

השר לביטחון פנים יצחק אהרונוביץ’: “אי אפשר למגן את ירושלים בכל מקום ובכל נקודה. צריך להגיב נכון להיות ערוך נכון ולמנוע את האירועים”.

פרמדיק מד”א, אורן בריל, שהגיע למקום בניידת טיפול נמרץ של מד”א, וחובש מד”א, שמוליק אלפסי, סיפרו: “על הכביש ועל המדרכה שכבו חמישה פצועים בהכרה, אחד מהם גבר כבן 50 שנפגע מהרכב כשרכב על אופניים. ערכנו בשטח מיון ראשוני לפצועים, ולאחר טיפול רפואי ראשוני פינינו אותם לבית חולים כשמצבם מוגדר קל עד בינוני. הם סבלו מחבלות ומפגיעות בגפיים ובגב. שלוש צעירות שלקו בחרדה טופלו על ידנו ופונו גם הן להמשך טיפול בבית חולים. במרחק של כ-100 מטר מהפצועים עמד רכב ולידו שכב צעיר בשנות העשרים עם פצעי ירי, הענקנו לו טיפול בשטח ופינינו אותו לבית חולים כשמצבו קשה”.

מנכ”ל מד”א, רמ”ג אלי בין: “המוכנות והעירנות של צוותי מד”א אפשרה לנו להגיע לשטח במהירות, להעניק טיפול רפואי מקצועי ומהיר לפצועים בזירת האירוע המסובכת ולפנות אותם בדחיפות מהשטח. כוחות מד”א ממשיכים להיות ערוכים ולאבטח את ארועי חג הפורים בבירה במקביל לארועי השיגרה. אני מאחל לפצועים החלמה מהירה”.

תיעוד מקרוב של לכידת פני הרשע
[vimeo 121462951 w=500 h=910]

צפו בלוחם מג”ב משחזר

דנינו ביקר את השוטרות הפצועות ששיחזרו

(באדיבות רשת)

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.