תלמידת סמינר שלא התקבלה קיבלה הבטחה בשידור חי מראש העיר (הקלטה)

כשבועיים לפני תחילת הלימודים, נמשך המאבק של בנות סמינר שמתקשות להתקבל, בבכי קורע כל לב פרשה המאזינה בשידור חי על הכאב שהיא עוברת כל יום שהיא לא מתקבלת אל הסמינר והאור בקצה המנהרה כאשר ראש העיר התחייב בפני הפקת התוכנית ברדיו קול חי להתערב אישית במקרה

בתוכנית ,’הפוך על הפוך’ בתחנת הרדיו ‘קול חי’ עלתה בחורה תושבת העיר בית שמש שאמורה לעלות לסמינר אך טרם התקבלה לשום סמינר ועוד שבועיים כבר מתחילים הלימודים בכל בתי הספר והסמינרים, כשכל חברותיה כבר נרשמו לסמינרים היא עדיין עלולה להישאר בלי מסגרת.

“כל התעודות שלי טובות, אני לא מבינה למה לא מקבלים אותנו, רציתי להתקבל לסמינר ‘כה תאמר’ ברמת בית שמש והם פשוט לא מוכנים לתת לי תשובה”.בקול נשנק התחננה לעזרה מהפקת התוכנית והוסיפה “פנינו לעירייה ושום דבר לא עוזר, אפילו פנינו למנהל המחוז”,

אמרה. “מה תעשי?” נשאלה הבחורה שענתה בבכי: “הם עושים צער מאוד גדול לבנות. אני אומרת תהילים כל יום ולומדת הלכות לשון הרע ושום דבר לא עוזר, ועוד שבועיים הלימודים מתחילים”.

מפיקי התוכנית שסיפורה של הבחורה נגעה אף לליבם פנו תוך כדי שידור אל ראש עיריית בית שמש משה אבוטבול והוא הבטיח ואף ביקש למסור את הדברים בשידור לאות תלמידה שהוא -ראש העיר נכנס לעובי הקורה ויטפל במקרה אישית.

אחד ממפיקי התוכנית שיצר קשר עם ראש העיר אף פרסם ברשת את התרגשותו על כך שסייע לאותה תלמידה.

האזינו לשידור:

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.