בצל המשבר: בנט מתגרה בנתניהו

מסר לנתניהו? יו”ר הבית היהודי נפתלי בנט העלה תמונה שלו לדף הטוויטר עם יו”ר המחנה הציוני יצחק הרצוג, תחת הכיתוב ” אהבה בשחקים” . { “אהבה בשחקים”}

בצל המתיחות בקואליציה על משבר התאגיד והפרסום ב’הארץ’ על הכתבה המגמתית שביקש ראש הממשלה ממוזס כדי שיכפיש את בנט, יו”ר הבית היהודי נפתלי בנט העלה תמונה שלו לדף הטוויטר עם יו”ר המחנה הציוני יצחק הרצוג, תחת הכיתוב ” אהבה בשחקים”

כתבים פוליטיים מעריכים כי בנט משגר מסר לנתניהו כי הוא לא יהסס ללכת לקואליציה עם הרצוג – וזאת בשל המתח ההולך וגובר בין בנט לראש הממשלה.

בשבוע האחרון, הסתודד  הרצוג בין האולפנים, וחזר על האיום שבו יקים ממשלה חלופית עם הימין במידה וראש הממשלה יודיע על כוונתו ללכת לבחירות,

במקביל, הבוקר ייפגשו  נציגיהם של כחלון ונתניהו שוב פעם בניסיון ליישר את ההדורים ולהגיע לפתרון מוסכם בעניין התאגיד.
בהארץ נחשף על ידי גידי ויץ, כי במסגרת הפגישות בין רה”מ נתניהו לעורך “ידיעות אחרונות” נוני מוזס, התלונן ראש הממשלה על הסיקור האוהד שמעניק ידיעות לנפתלי בנט, תלונתו של נתניהו התקבלה אצל מוזס שהורה לעורכי ווינט לתקוף את בנט בכתבה שלילית שפורסמה בכותרת ראשית.

עיתונאי ווינט מספר באולפן  שישי איך נראו הדברים מאחורי הקלעים. “אני ידעתי בזמן אמת שעושים את זה כדי לתקוף אותו”, הוא מספר בריאיון בלעדי ל”אולפן שישי”.

“התוכן לא קשור לזה, התוכן היה רגיל, כמו של כל כתבה”, מסביר עיתונאי “ווינט” אביטל להב. “מקור שהיה לו אינטרס לדבר עם עיתונאים רצה לפרסם את זה כדי לעשות משהו בעניין. מה שמעניין זו האריזה, זו הוכרת, התמונה, האופן שבו כיוונו את זה לכיוון נפתלי בנט”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.