תעלומה: לאן נעלמה שרה נתניהו?

בחודשיים האחרונים התאדתה אשת ראש הממשלה שרה נתניהו, מהפיד, התמונה האחרונה שהעלתה לרשת היא נראת באזכרה של יוני נתניהו ז”ל, ובכך הציפה גל שמועות ברשת אודות מצבה הרפואי

בחודשיים האחרונים התאדתה אשת ראש הממשלה שרה נתניהו, מהפיד, בתמונה האחרונה שהעלתה לרשת היא נראת באזכרה של יוני נתניהו ז”ל, ובכך הציפה גל שמועות ברשת אודות מצבה הרפואי.

יועץ הניו-מדיה של ראש הממשלה, טופז לוק, דחה הבוקר (חמישי) את השמועות בדבר מצבה של רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו. “שלומה טוב”, אמר בריאיון לקרן מרציאנו ואודי סגל בגלי צה”ל. “אני מבטיח שבקרוב יהיה סרטון ממנה שאומר שהכל בסדר”. לאחרונה נפוצו שמועות לפיה מצבה לא טוב ואף נרמז כי עזבה את הארץ.

לוק התייחס גם להפגנות הסוערות מול מעון ראש הממשלה וציין כי “האבטחה סביב ראש הממשלה תוגברה בגלל ההפגנות”. לדבריו, “אנחנו רואים את העמותות שמקדמות את זה, הקרן החדשה, דרכנו. יש הסתה עמוקה ולא מגנים אותה”.

פעיל השמאל אורי ברייטמן צייץ בטוויטר: “‏שרה נתניהו נצפתה לאחרונה בחשבון הטוויטר של הנאשם רק ב-28 ביוני. מאז לא צולמה בפומבי. גל שמועות שוטף את הרשת החברתית, באופן טבעי. ציבור משלמי המיסים שואל “איפה שרה?” ואף חושש למצבה. החשש מובן, מתבקש והגיוני לאור היעדרותה מהרשתות. זה מדאיג את כל האזרחים, לא רק את תומכי הליכוד. ”

רופא שינים העלה פוסט בו הוא טוען כי טיפל בשרה נתניהו לפני שבוע, אך הגולשים טוענים כי הסיפור לא מגובה בתמונה וחוששים למצבה.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. בית חולים פסיכיאטרי בוינה

    לאן נעלמה שרה נתניהו

    מנשה מהצפון |
    הגב