תרבחו ותסעדו! רה”מ חוגג מימונה

ראש הממשלה ויו״ר הליכוד בנימין נתניהו השתתף הערב בחגיגות המימונה אצל משפחת סוויסה בגן יבנה. צפו בדבריו

הפוליטקאים חוגגים מימונה: ראש הממשלה ויו״ר הליכוד בנימין נתניהו השתתף הערב בחגיגות המימונה אצל משפחת סוויסה בגן יבנה. נתניהו תקף את הפלסטינים אותם כינה מתחזים לפעילי זכויות אדם  בשל מחאת הצמיגים על גדר הגבול ברצועה.

“אנחנו הולכים יחד שנים רבות, ויפה לראות כל הערב גם צעירים וצעירות. אתם מבטאים תמיכה אדירה בי, בשרה, בתנועה שלנו ובמדינה שלנו”  אמר רה”מ, “המדינה שלנו היא פלא. היום כולם רואים את זה. היא מדינה מחוזרת, מעצמות ויבשות – ולא רק בגלל המופלטות הנפלאות. גם, גם בגללן. זה עם קטן אבל גדול ברוח, והיצירה שלנו מעוררת השתאות ברחבי העולם. כל אחד יודע את זה ומרגיש את זה, כשיוצאים לחו״ל וחוזרים לארץ ורואים את הפיתוח, הכבישים, ההצלחה הגדולה. אין זה אומר שאין אתגרים בפנינו, אנחנו רואים אותם גם בימים אלה.

תרבחו ותסעדו! הצטרפו אליי למימונה אצל משפחת סוויסה בגן יבנה

‎Posted by ‎Benjamin Netanyahu – בנימין נתניהו‎ on‎ שבת 7 אפריל 2018

רה”מ הצדיע לחיילי צה״ל “ששומרים עלינו כל הזמן”. ותקף את הפלסטינים,  “הם שומרים עלינו גם מפני אלה שמתחזים כביכול לדבר בשם זכויות אדם, כשהם מחזיקים דגל נאצי. הנה האמת במערומיה. הם מדברים על זכויות אדם, אבל בעצם הם רוצים לרמוס את מדינת היהודים. אנחנו לא ניתן להם, אנחנו נעמוד איתן. נשמור על הארץ שלנו, נמשיך לבנות אותה יחד עם כל שבטי ישראל וכל אזרחי ישראל שמקובצים כאן סביב השולחן הזה וסביב שולחנות רבים. אנחנו מאמינים בעם שלנו, אנחנו מאמינים בדרך שלנו.

 

לסיום אמר לבני המשפחה, “אני גאה בכם. נמשיך לעשות ביחד למען נצח ישראל. חג שמח, תרבחו ותסעדו!״..

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.