1.238 חולים. התייעצות בוידיאו: האם להחמיר את ההגבלות?

לאחר שמספר החולים זינק הבוקר ל-1,238 – ראש הממשלה נתניהו מקיים בשעה זו שיחת התייעצות בוידיאו בשאלה האם יש צורך להחמיר את ההגבלות

לאחר שמספר החולים זינק הבוקר ל-1,238 – ראש הממשלה נתניהו מקיים בשעה זו שיחת התייעצות בוידיאו בשאלה האם יש צורך להחמיר את ההגבלות. נתניהו
עשוי להדק את מגבלות התנועה על האזרחים בשל הזלזול הרב שניכרים במספר מוקדים.

גורם המעורה בפרטים אמר ל-N12 : “אין מנוס מעליית מדרגה, עוד לא סגר – אבל הכי קרוב לשם”.

בשיחת וידאו משתתפים שר הביטחון בנט, השר לביטחון הפנים ארדן, שר הכלכלה כהן, שר האוצר כחלון, שר הבריאות ליצמן, מנכ”ל משרד הבריאות משה בר סימן טוב, שר האנרגיה שטייניץ והיועמ”ש מנדלבליט.

במשרד הבריאות שוקלים להוריד את מספר האנשים שמותר להם לצאת לעבודה מתוך מטרה להוריד את מספר המתקהלים ברחובות.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הֵמָּה, "כָּרְעוּ וְנָפָלוּ;" וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ, וַנִּתְעוֹדָד. The NATURAL cure for Corona with an onion הנה הרפואה טבעית בס"ד – הבצל יציל אותכם מקורונה קראו בסבלנות כדאי!!! כדאי לקראות עד הסוף.

  .
  The NATURAL cure for Corona with an onion
  הנה הרפואה טבעית בס”ד – הבצל יציל אותכם מקורונה

  קראו בסבלנות כדאי!!! כדאי לקראות עד הסוף.

  בשנת -1919(למספרם), כאשר השפעת הרגה 40 מיליון בני אדם רח”ל, היה אותו רופא אשר ביקר בחוות חקלאיות רבות אשר נדבקו בשפעת, כדי לראות כיצד יוכל לעזור להם להילחם במחלה. רבים מן החקלאים ומשפחותיהם אכן הלכו לעולמם.

  הרופא הגיע אל חקלאי מסוים ולהפתעתו כולם היו בריאים. כאשר הרופא שאל את החקלאי מה הוא עשה שגרם לכך שמצבו יהיה שונה מכל השאר, האשה השיבה שהיא שמה בצל לא מקולף בתוך כל חדר בביתה.

  הרופא התקשה להאמין שזו הסיבה שבני הבית לא נדבקו במחלה. הוא ביקש מהאשה כי תתן לו אחד מן הבצלים כדי לבדוק אותו במיקרוסקופ.

  האשה נתנה לרופא את אחד הבצלים ובבדיקתו הוא גילה את וירוס השפעת בתוך הבצל. ללא ספק, הבצל ספג לתוכו את גורם המחלה, ובכך שמר על בריאות בני המשפחה.

  עדות נוספת:
  “כשאני חליתי בדלקת ריאות, וכמובן הייתי חולה מאד רח”ל. אז נתקלתי במאמר שבו נכתב כי יש לחתוך את שתי קצות הבצל ולהכניסו לתוך צנצנת ריקה, שאותה יש להניח סמוך לחולה למשך הלילה. נאמר שם שהבצל יהיה שחור בבוקר, בגלל החיידקים שיספוג. אכן, זה בדיוק מה שקרה….

  הבצל היה ממש הרוס ואני התחלתי להרגיש יותר טוב.
  עוד קראתי במאמר שבצלים ושומים שמניחים אותם בחדר הצילו רבים במגפה השחורה, לפני שנים רבות. יש להם תכונות אנטי בקטריאליות ואנטיספטיות.”

  בצלים סופגים בקטריות וזו הסיבה שהם כל כך יעילים במניעת הצטננות ושפעת. אך זו גם הסיבה שאסור לנו לאכול בצל שהיה מונח זמן מסוים אחרי שנחתך.

  שאריות בצל הן רעילות. בצלים הם מגנט ענק לבקטריות, במיוחד בצל ולא מבושל.

  לעולם אין לתכנן שמירת חלק מבצל חתוך לשימוש מאוחר יותר. זה לא בטוח, אפילו אם נשים את שארית הבצל בתוך שקית עם רוכסן ונכניס את השקית למקרר. בגלל ששארית כזו כבר מזוהמת מרגע שהבצל נחתך אפילו לזמן קצר, כך שהיא עלולה להיות מסוכנת עבורנו.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב