10 חולי קורונה התגלו בבית מלון באילת

עשרה חולי קורונה התגלו בבית המלון קלאב הוטל באילת. מדובר בעובדי בית המלון שלא באו במגע עם האורחים ששהו בו באותם ימים

עשרה חולי קורונה התגלו בבית המלון קלאב הוטל באילת. מדובר בעובדי בית המלון שלא באו במגע עם האורחים ששהו בו באותם ימים.

“אין לנו אינפורמציה על אורח שהיה בקלאב הוטל ונדבק. האורחים לא נדבקו”, אמר ד”ר רוני פיבקו, יושב ראש רשת קלאב הוטל ב”חדשות הבוקר”, “עשרת הנדבקים הם מנקי חדרים אבל הם עושים זאת אחרי שהאורחים עוזבים, אחרי הצ’ק אאוט. אחרי שהם מנקים את החדר, החדר עובר ריסוס וחיטוי מוחלט. ככלל, החדרנים עובדי משק הבית לא נכנסים לחדרים כשיש אורחים. הם עובדים עם כפפות, מסיכות ואלכוג’ל”.

על מקור ההתפרצות אמר פיבקו: “כנראה בעיר, אבל אין לנו מושג. מדובר בעובדים זרים, אין לנו ישראלים כי הם לא רוצים לעבוד במשק בית. העובדים הזרים באים בקבוצות, לדוגמה קבוצת ההודים וקבוצת האוקראינים. העובדים האלה בפירוש לא מתקרבים לאורחים, הם נמצאים בחדר כשהוא ריק. לכן, אין שום סיכוי שהם ידביקו את האורחים”.

על הביטולים בעקבות המקרה, “הביטולים הם בשוליים, על כל ביטול באים חמישה חדשים. אנחנו מלאים, זאת האינדיקציה. בסופי שבוע פתחנו 500 מתוך ה-700 סוויטות כי אין לנו עובדים. אנחנו מלאים בקיץ, ביולי 85%, אוגוסט כבר 90%. האורחים מצביעים ברגליים ובאים אלינו. לפני הקורונה השקענו למעלה מ-100 מיליון שקלים בשיפור המלון, קיבלנו את הדרגה הכי גבוהה – חמישה כוכבים סופירייר, והקורונה באה וחתכה אותנו לגמרי”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.