חרדי הסית בפייסבוק ונעצר: “לפחות היית מצליח להרוג כמה מהסוטים”

חרדי שהסית בפייסבוק נעצר: “לפחות היית מצליח להרוג כמה מהסוטים הארורים האלה”: הלילה משטרת המחוז הדרומי עצרה חשוד בגין הסתה חמורה ברשת הפייסבוק.

בשעות הלילה שוטרי משטרת קרית מלאכי ממרחב לכיש עצרו חשוד תושב העיר שפירסם ׳פוסט׳ לרשת החברתית ׳פייסבוק׳ ובו רשם דברי הסתה וגזענות נגד הקהילה הגאה.

בעקבות פנייה של חברת הכנסת יעל גרמן למשטרת ישראל, ועניינה הסתה חמורה של תושב קרית מלאכי ברשת הפייסבוק, הלילה הגיעו שוטרי הסיור של משטרת קרית מלאכי לביתו של תושב העיר, אדם בשנות הארבעים לחייו. החשוד נעצר ומחשבו הנייח נתפס ע״י השוטרים. בחקירתו הודה בפרסום השערורייתי ואמר לחוקרי המשטרה: ״למרות שזה לא חוקי אני לא יכול לקבל על עצמי את החוק שאוסר להסית נגדם ״. עוד הוסיף: ״אני ימשיך בהסתה נגד הקהילה. החלום שלי זה להיות מפורסם״.

סל

בפוסט מקומם במיוחד שרשם ברשת הפייסבוק ובו התייחס ותמך במעשיו הנפשעים של ישי שליסל שדקר ופצע אמש מספר אנשים במצעד הגאווה בירושלים, כתב: ״ישי שליסל – אם כבר החלטת לדקור בפעם השניה, ועוד זמן קצר אחרי שהשתחררת מעשר שנות מעשר, לא יכלת לעשות את העבודה קצת יותר יעילה?????? לצערי אתה עכשיו לא הולך להשתחרר כל כך מהר, אז לפחות היית מצליח להרוג כמה מהסוטים הארורים האלה!!!!! חבל!!!!! צריך לקוות שלפחות אחד משני הפצועים קשה ימות. למרות שממה שאמרו בחדשות זה לא נראה ככה״.

בתגובה לפרסום הקשה, זכה החשוד לתגובות קשות גם מצד חבריו: ״מתביישת על היותנו חברים. מסירה אותך לאלתר״, אמרה לו אחת הגולשות.

החשוד נשלח לבדיקה פסיכיאטרית ובהמשך היום יובא בפני שופט להארכת מעצרו.
המשך החקירה הוטלה על היחידה המרכזית של משטרת מרחב לכיש.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.