2 ילדים במצב אנוש לאחר שננעלו ברכב (וידאו)

במושב זנוח נשכחו 3 ילדים ברכב בחום הלוהט, כשמצב שניים מהם אנוש, כונני הצלה בשטח מבצעים עליהם החייאה. תיעוד מהשטח

במושב זנוח שליד בית שמש נשכחו 3 ילדים ברכב בחום הלוהט, כשמצב שניים מהם אנוש, כונני הצלה בשטח מבצעים עליהם החייאה.

מדוברות איחוד הצלה נמסר: מתנדבי איחוד הצלה מסניף ‘בית שמש’ ביצעו החייאה מוצלחת על שני ילדים שככה”נ נשכחו ברכב במושב זנוח. בשלב זה מצבם מוגדר אנוש. במקום מטופל נפגע נוסף במצב קל.

משה טייטלבוים מנכ”ל איחוד הצלה מסר: “כשהגעתי לזירה נתקלתי בשני ילדים ללא הכרה לאחר שככה”נ נשכחו ברכב. יחד עם מתנדבים נוספים מיחידת האופנועים של איחוד הצלה ביצענו בהם החייאה מוצלחת וכשחזר דופק הם פונו להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים במצב קשה. נסיבות המקרה בבדיקה של משטרת ישראל”.

בני המשפחה מבקשים מכל מי שיכול להגיד פרק תהלים אחד לרפואת הילדים בני חוה שנשכחו ברכב, אשר נמצאים בסכנת חיים ממשית.

צפו בתיעוד מהשטח

ממד”א נמסר “מפונה מהמקום בן 5 במצב קשה בניידת טיפול נמרץ כשהוא מונשם ומורדם, ילד נוסף במקום עדיין מטופל במצב אנוש ועוד ילד אחד במקום במצב קל/בינוני” .

מזק״א מעדכנים כי מדובר בשלש ילדים בני 4 . מפונים 1 במצב קשה 1 אנוש בהחייאה 1 קל לביה״ח . נבדקת גם האפשרות שנכנסו לבד לרכב וננעלו.

מתחקור ראשוני עולה כי שני הילדים שיחקו יחד וכעבר זמן מה, לאחר שבני משפחתם לא הבחינו בהם, יצאו לחפשם ומצאו אותם מחוסרי הכרה ונעולים ברכב של המשפחה. כוחות משטרה, חוקרים ואנשי זיהוי פלילי מתחנת מטה יהודה של משמר הגבול ירושלים הוזעקו למקום והחלו בחקירת נסיבות התקרית.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. יש לומר על זה רק מילה אחת בלבד! ”’רשלנות”’ -ענקית ואכזרית של אנשים מבוגרים !.

    נתי |
    הגב