2 נפטרו בקריית בעלזא, שמועות והכחשות על הנסיבות

ביממה האחרונה 3 נפטרי קורונה בשכונות החרדיות בי-ם ו-3 בב”ב. 2 נפטרים ביומיים האחרונים בקרית בעלז. באלעד נפטר אדם נוסף כמו גם בבית שמש

ביממה האחרונה 3 נפטרי קורונה בשכונות החרדיות בי-ם ו-3 בב”ב. 2 נפטרים ביומיים האחרונים בקרית בעלז. באלעד נפטר אדם נוסף כמו גם בבית שמש, כך דיווח אהרן רבינוביץ בדף הטוויטר שלו.

הבוקר פורסמה הודעה שקרית כיביכול בית החולים “הרג” הבוקר 2 חסידי בעלזא, וכך נכתב: “חשיפת “המחנה החרדי” היא רק התחלה!”.

בהדסה נפטרו השבוע בלילה אחד! 3 שכנים לחדר במחלקת כתר:
1. ר’ מאיר קרויזר.
2. גב’ כץ.
3. הרה”ח יעקב לנדאו זצ”ל.
והסיבה לכך נחשף ע”י עסקן רפואי בקהילתנו (שכמובן מבקש לשמור סודיות). הם היו מאושפזים בקומה 3 ומחוברים למכשיר הנשמה נייח ופתאום הגיע הנחיה להעביר אותם מיידי לקומה 5 כי חייבים לשפץ את החדרים “לצורך לאומי”.
כמובן שהיו צריכים לנתק אותם מההנשמה כדי להעביר אותם ורק זה הוביל את החולים להדרדרות וכך הם נרצחו.
רצו להכניס מתנדבים חרדים לעזור וכידוע זה הדבר האחרון שיתנו לנו לראות איך הורגים ברשלנות מה שמתברר שבחדר הזה בקומה 3 לא עשו שיפוץ אלא הצורך הלאומי היה להכין את החדר למחבל שהגיע מרמללאה השבוע. כמובן בבה”ח יכחישו את הדברים בטענות שקריות.

גורם בבעלזא הכחיש את השמועות וכתב: “בקשר למה שמפרסמים על ר’ יצחק לנדאו זצ”ל הייתי איתו בבית החולים והוא קיבל טיפול מסור ומיוחד, הרופאים עשו ככל יכלתם והרבה מעבר לכך במסירות רבה, ויעידו על כך המתנדבים ובני המשפחה שנכנסו אליו. כל פרסום ואמירה אחרת היא שקר מוחלט!!.

ובודאי שאנחנו כיהודים מאמינים יודעים שכל מי שנולד או הולך לעולמו ח”ו הכל מאיתו יתברך, ואין אנחנו מאלו שהולכים לחפש סיבות להנהגתו יתברך, ובוודאי כאשר אנו יכולים להעיד על המסירות והאכפתיות של הרופאים שהתאמצו והשתדלו עד כמה שידם מגעת.”

גורם נוסף בבעלזא כתב: “שקר וכזב. התקשר אלי אחד מראשי חסדי עמרם ואמר לי שמתנדב שלו נמצא במקום ויש ירדיה חדה מאוד במדדים אם אני יכול להשיג אחד מהמשפחה כי זה נראה הדקות האחרונות. אכן עידכן אותי בשעה 4:53 שהוא נפטר לא אמר שהוא קשור. לא אמר שהצוות לא ניגש ולא מטפל”.

האם בבעלזא נפטרו הבוקר 2 חסידים מקורונה? על כך אין תשובה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.