20 אלף נשים גדשו את יריד “המבשר” • גלריה

• 20 אלף משתתפות • מעל- 100 חברות מובילות במשק • אירוע אחד ענק מבית עיתון ‘המבשר’

כנס ‘לבית’ המתקיים זו השנה השביעית ברציפות ועמד השנה בסימן ‘שוברים שגרה’ רשם הצלחה כבירה וחסרת תקדים בהיקפה ענקיות המשק הציגו את מיטב המוצרים והשירותים לצד השקעה ייחודית בהפקת תוכן ותכניות חינוכיות מעצימות ועוצמתיות את היריד חתם מופע הסיום המרכזי ‘חלק ממני’ ברמה ובהפקה חסרת תקדים

הצלחה אדירה נרשמה בס”ד אתמול ביריד ‘לבית 7’ מבית ‘המבשר’, כש־20 אלף משתתפות מכל רחבי הארץ פקדו במהלך יום האתמול את מתחם בנייני האומה בירושלים ונטלו חלק בשלל התכניות שהוצגו במקום לאורך שעות היום והלילה.

כנס ‘לבית’, המתקיים זו השנה השביעית ברציפות ועמד השנה בסימן ‘שוברים שגרה’, רשם הצלחה כבירה וחסרת תקדים בהיקפה. אירועי היום על שלל תחומיו וגווניו, החל מהדוכנים המרהיבים והמושקעים, יריד השוק הענק, הפקת אולמות וחדרי התוכן המעצימים והמרתקים כאחד, מערך ההגרלות המרתקות, עברו ללא כל תקלה. לצד השתתפות השיא שהפתיע את כולם.
לאורך כל היום התנהלו מאות תכניות מגוונות, כאשר אלפים גודשים את הדוכנים הרבים בסדר מופתי. במקביל, התקיימו סדנאות והרצאות במתחמים המיועדים, כמו כן התקיימה פעילות ענפה במתחם ההשקות הייחודי.

במהלך היום התקיימו אירועי תוכן מרתקים למכביר בשלל תחומים ונושאים ומיטב החברות במשק שהציגו את תוצרתן בדוכנים מרהיבים.

מרחבי התצוגה שהוקמו בקונספט ייחודי כללו פעילויות אינטראקטיביות חווייתיות, הטבות, הנחות והגרלות. בין היתר הופעל מטבח שהציג מתכונים בליווי צוות שפיות ידועות שם, וכלל אירוע גמר מרשים בדמות תחרות המתכונים’ מבשלים חג בריא’, שנערך בחסות קופת חולים מאוחדת.

שיאו של היריד צוין במופע סיום ‘חלק ממני’, שנערך בשת”פ עיריית ירושלים ובחסות מכבי שרותי בריאות, בהפקת ענק שטרם נראתה כמותה. 5,000 משתתפות גדשו את האולם המרכזי היכל דולצ’ין בבנייני האומה, ובאולמות הסמוכים נטלו חלק אלפי משתתפות נוספות באמצעות מעגל סגור.

בהנהלת ‘המבשר’ מציינים בסיפוק את השלמת המטרה הנכספת להעניק פסק זמן לעקרת הבית היהודית ואם המשפחה העסוקה כל העת בשגרת גידול וחינוך צאצאיה ומטלות הבית, לשבור את השגרה היום־יומית בשעות מהנות ומעצימות ואגירת כוחות להמשך תפקידה רב־האחריות.

מנכ”ל ‘המבשר’ הרב משה פרוש הודה לקב”ה על הסיעתא דשמיא העצומה בתוכנית כולה שעל הפקתה שקדו צוותות מתוגברים במשך חודשים. בדבריו הודה למנכ”לי כל משרדי הפרסום במגזר החרדי ולמנכ”לים ומנהלי השיווק במשק הישראלי, שנטלו חלק ביריד והיו שותפים להצלחתו.

כמו כן, הודה נרגשות למנהל המקצועי של ‘המבשר’ הרב אברהם רכטשפר, למנהל מחלקת פרסום הר”ר שלמה פדר, למנהל האדמיניסטרטיבי הר”ר יחיאל עקשטיין שהפיק את כל המערך הלוגיסטי על הצד הטוב ביותר, לצוות נציגי מחלקת המכירות של ‘המבשר’, לצוות הכתבים והסטודיו של ‘המבשר’, ולצוות שהיה אמון על הפקת הענק שזכתה להצלחה כבירה ביותר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.