5 סיבות לבחור בחבילת eSIM סלולרית בארץ

חמש סיבות מדוע כדאי לעבור לחברות סלולר בארץ שנותנות שירות eSIM • וגם מי הן חברות הסלולר הישראליות שמציעות רכישת eSIM?

בשנים האחרונות, התפתחות הטכנולוגיה שינתה באופן דרמטי את האופן שבו אנו מתחברים לרשתות הסלולר ומתקשרים אחד עם השני. חידוש אחד כזה הוא טכנולוגיית ה- eSIM  – כרטיס סים וירטואלי שמבטל את הצורך בכרטיס סים הפלסטיק שאנחנו מכירים כבר הרבה שנים. אימוץ חבילת סלולר של eSIM תוכל לשפר את רמת שירות הסלולר שלכם בארץ וגם בעת נסיעות לחו"ל.

חמש סיבות מדוע כדאי לעבור לחברות סלולר בארץ שנותנות שירות eSIM

  1. הסטנדרט הוירטואלי החדש חלפו הימים של חיפוש על הרצפה של כרטיס סים קטנטנן שנפל. עם eSIM, הפעלת תוכנית סלולרית היא קלה ועם כמה קליקים על הנייד מניידים מספר או מקבלים אחד חדש. לא צריך כבר לחכות לכרטיס סים שיגיע בדואר או לעמוד בתור במרכזי שירות הלקוחות של חברות הסלולר. כמו גם, אפשר לעבור בנוחות וקלות בין ספקים או תוכניות שונות ישירות מהסמארטפון שלך, מה שמספק גמישות וקלות ללא תחרות.
  1. פתרון נוח לנסיעות לחו"ל למי שנוסע לחו"ל באופן קבוע (וגם מדי פעם), טכנולוגיית ה-eSIM היא הפתרון הנוח ביותר והזול ביותר להישאר מחובר בחו"ל. במקום להחליף כרטיסי SIM או להתמודד עם חיובי נדידה מופקעים, eSIM מאפשר לך להישאר מחובר בצורה חלקה. כל שעליך לעשות הוא להוריד תוכנית נתונים מקומית עם ההגעה לארץ חדשה. כמו גם יש חברות סלולר ישראליות בטכנולוגיית איסים שמאפשרות לקנות חבילות תקשורת בישראל שכוללות שיחות, גלישה וטקסטים וגם כוללות שיחות וגלישה בחו"ל.
  1. בחירה סביבתית בחירת טלפון נייד תומך איסים היא יותר ידידותיות לסביבה. על ידי ביטול כרטיסי SIM פיזיים מפלסטיק, אתם תורמים להפחתת פסולת פלסטיק ופליטות פחמן הנוצרות מייצור ומשלוח. אימוץ טכנולוגיית eSIM מקדם קיימות על ידי צמצום טביעת הרגל הסביבתית הקשורה לכרטיסי SIM מסורתיים.
  1. אבטחה ועמידות משופרים טכנולוגיית eSIM מציעה אבטחה משופרות בהשוואה לכרטיסי SIM פיזיים. הם בנויים עם פרוטוקולי הצפנה חזקים, מה שהופך אותם פחות רגישים לשיבוש או גישה לא מורשית. בנוסף טכנולוגיית איסים אמינה יותר מכיוון שהיא אינה מועדת לנזק או אובדן, מה שמבטיח קישוריות ללא הפרעה גם במצבים מאתגרים.
  1. איסים – העתיד כאן ככל שהטכנולוגיה מתקדמת, מכשירי eSIM מאפשרים גם חידושים עתידיים. עם השינויים ההולכים ומתפתחים בתחום טכנולוגיית המוביל האיסים מספקים פלטפורמה להסתגלות מהירה לשירותים חדשים ולשדרוגי רשת. אימוץ טכנולוגיית ה-eSIM היום מאפשרים התקדמות ללא צורך בשדרוגים פיזיים מתמידים.

בארץ כרגע יש מספר חברות שמספקות חבילות סלולר בטכנולוגיית איסים: wecom, נפטוקום, פלאן-בי ו –Skycall. כדאי להכיר ולהתחבר.

לסיכום, בחירה בחבילת eSIM סלולרית בארץ מציעה נוחות, גמישות ושימוש בטכנולוגיה העדכנית ביותר. כדאי להכיר את הטכנולוגיה הזו ואת החברות הישראליות שמספקות חבילות איסים. החבילות הן זולות אטרקטיביות ומאפשרות חיבוריות בארץ וגם בחו"ל.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *