לאחר מאמצים: המועצת תטוס לארה"ב כמתוכנן – נמצא אולם – צפו בתמונות

מגעים קדחתנים של הרגע האחרון לקיים בכל זאת את מסע המועצת לחו"ל. חברי ועדת ההיגוי סיפרו הבוקר לחברי המועצת כי עד מחר תתקבל החלטה על מיקום העצרת בארה"ב.

חברי ועדת ההיגוי סיירו היום  במדיסון  ובאולם אוהל  שם 50 אלף מקומות.  חברי הועדה  טוענים כי המימון קיים, וכי ההחלטה לקיים את המסע היא אל חזור.

האדמו"רים שיטוסו יחדיו בראשון בערב יסעו כולם בשיירה אחת לבורו פארק, שם תיערך קבלת פנים ענקית ברחובה של עיר, ועל במה גדולה יישבו זה לצד זה כל גדולי האדמו"רים.

כתבנו אבי שיף מציין כי בשעות האחרונות נעשים מאמצים לקיים את הכנס בתוך אצטדיון בארה"ב המכיל 50 אלף  איש, עד הערב תתקבל תשובה, במידה ולא, האירוע ידחה לקיץ .

מוקדם יותר דווח, חברי הצוות מישראל  באו להיפגש עם ועדת ההיגוי האמריקאית לתכנון פרטי מסע גדולי ישראל ולשמוע את ההמלצות שהתקבלו ביומיים האחרונים בפגישות עם משטרת ניו יורק ובכירי המדינה, בנוגע לתכנון האירועים המרכזיים במשא ההיסטורי.

האירוע המרכזי  תוכנן לפרטי פרטים ואמור להעירך ביום שלישי – ו' בשבט. בעצרת  היו אמורים ליטול יותר ממאה אלף בני אדם מוקירי תורה ולומדיה. העסקנים מישראל ומארצות הברית יגיעו היום במשותף לאצטדיונים ולאולמות שהוצעו כמתאימים לקיום העצרת.

אולם 4 אולם 2 אולם 1 אולם3

 

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. צדיקים מלאכתם נעשית בידי אחרים.
  האדמורי"ם יאלצו לבלות בדאבוס-שוויץ ושם להפגין

  כשר לעדות |
  הגב
  • אתה מתכוון לדוד שפירא?……… מה הוא עשה בחו"ל אם לא בשביל לטרפד את המסע ההיסטורי. ד"א בזה ניתן להכחיש את השמועות לפיהם החליט הרה"ג המפורסם לשם ולתהילה, מנהיג הדור האמיתי דוד שפירא שליט"א לפרוש מההנהגה ולהעבירו להרב שטיינמן. וברצוני גם להזכיר לא לשכו לומר כל יום אחרי התפילה, יחי אדונינו מורנו ורבנו מלך המשיח לעולם ועד

   חבדני"ק |
   הגב