הפרויקטור זועם על בעלזא: “זה מטריף אותי”

הפרוייקטור של הקורונה, פרופסור רוני גמזו תקף בחריפות בשיחה עם עיתונאים את אנשי חסידות בעלזא שם חגגו אלפים בחתונת הענק ללא מסיכות – מבוגרים לצד צעירים

הפרוייקטור פרופסור רוני גמזו תקף בחריפות בשיחה עם עיתונאים את אנשי חסידות בעלזא שם חגגו אלפים בחתונת הענק ללא מסיכות – מבוגרים לצד צעירים: “מה שראינו אתמול זאת פוטנציאל להדבקה המונית”, אמר גמזו, לדבריו, “זה מטריף אותי, מכעיס אותי. אנחנו צריכים להיות יותר נוקשים, לא אחרי האירוע – לפני האירוע. אני פונה לציבור החרדי ואומר: דבר שכזה – זה בוודאות הדבקה, ואם יש קשישים זה בוודאות חולים קשים.”

העיתונאי יאיר שרקי הגיב בטוויטר: “הטענה שאי אפשר לבקר את חסידי בעלזא אחרי ההפגנות בבלפור חזקה, אבל שימו לב להבדל: בבלפור- הפגנה באוויר הפתוח עם מסכות. בלי החלטה עקרונית לצפצף על ההנחיות. בבעלזא- אירוע צפוף באולם סגור בלי מסכות. עם הנהגה ששולטת ומכוונת כל פרט. בחצר שבה יש הוראה שלא להיבדק והכחשת קורונה בהיקף נרחב”.

התגובות ברשת התחלקו בין מבקרי בעלזא לבין תומכי שיטת מכחישי הקורונה שדבקו בעמדת החסידות, ורובם ככולם התקוממו על התקשורת העויינת שבהפגנת בלפור נתנה גושפנקה לשמאל להפגין בהמוניו בעוד את בעלזא הם בחרו לבקר בחריפות.

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. התבלבלתם בשם.

    רק בדבר אחד התבלבלתם, לפרויקטור קוראים רוני גימזו לא איתמר . יש פורפסור אחר ששמו איתמר גרוטו.

    מיכל |
    הגב