ליברמן חוזר בו: “עיוותו את דברי. המכינות מפעל אדיר”

יו”ר מפלגת ישראל ביתנו, ח”כ אביגדור ליברמן, הבהיר: אני רואה שיש מי שמנסה לעוות דברים שאמרתי הבוקר, אז כדרכי, אהיה ישיר ובהיר: המכינות הקדם צבאיות הדתיות, שהייתי שותף להקמת כמה מהן ולהסדרת כולן בשנת 1997, יחד עם זבולון המר ז״ל, הן מפעל אדיר וחשוב”

 

יו”ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן כנראה הבין שרמת השיח נגדו  הולכת ומתלהטת  ברחבי הרשת בעקבות דבריו נגד הציונות הדתית, שנאמרו בכנס הרצליה הבוקר, והחליט להבהיר את דבריו בדף הפייסבוק שלו.

יו”ר מפלגת ישראל ביתנו, ח”כ אביגדור ליברמן, כתב כעת בחשבון הפייסבוק שלו: אני רואה שיש מי שמנסה לעוות דברים שאמרתי הבוקר, אז כדרכי, אהיה ישיר ובהיר: המכינות הקדם צבאיות הדתיות, שהייתי שותף להקמת כמה מהן ולהסדרת כולן בשנת 1997, יחד עם זבולון המר ז״ל, הן מפעל אדיר וחשוב”.

ליברמן הוסיף “אני פוגש את תלמידי ובוגרי המכינות בשטח כל הזמן: מדובר במלח הארץ. אבל כדי לשמור על המפעל האדיר הזה חייבים לנתק אותם מהסמוטריצ׳ים למיניהם. חייבים להרחיק מהם את הרבנים שמטיפים לערכים הנוגדים את מורשת צה״ל”.

ליברמן סיים וכתב “אני בטוח שגם רועי קליין הי״ד היה מתקומם נגד דבריהם של הרב לוינשטיין והרב רדלר. כן למדינה יהודית, לא למדינת הלכה. כן לציונית הדתית, לא לחרד”לים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.