הקלטות מביכות של גנץ: ביבי יכול לרצוח אותי. שלח את הרוסים לפרוץ לי לטלפון

יו"ר כחול לבן, בני גנץ, נשמע בהקלטות מתוך שיחה סגורה מתבטא באופן חריג נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו, וחושש כי נתניהו הפעיל את הרוסים כדי שיפרצו למכשירו הסלולרי, כך חושף הערב ספי עובדיה בערוץ 13.

מביך ומוזר: יו"ר כחול לבן, בני גנץ, נשמע בהקלטות מתוך שיחה סגורה מתבטא באופן חריג נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו, וחושש כי נתניהו הפעיל את הרוסים כדי שיפרצו למכשירו הסלולרי, כך חושף הערב ספי עובדיה בערוץ 13.

"אם הייתה לו (לנתניהו) דרך שאני אפגע, שיהרגו אותי, הוא היה עושה את זה", אמר גנץ. "אם בנימין נתניהו הבסיסי, שאני מכיר, היה רוצה שאני אפגע? התשובה היא לא. האם בנימין נתניהו של ערב הבחירות הזה מוכן שאני אפגע? כן, לצערי אני אומר את זה".

יו"ר כחול לבן לא פוסל תרחיש של שיתוף פעולה בין נתניהו לבין הקרמלין במוסקבה נגדו. "אוקיי, (אם) זה לא האויבים – אז מי עושה את זה? זה היריבים. אם זה לא היריבים, איך הם עושים את זה? באחת משתי האפשרויות", מסביר גנץ. "אפשרות אחת, זה שהם לוקחים אנשים פרטיים שעושים פעולות סייבר כאלה ואחרות. "אפשרות שנייה שהיא מתאימה לביבי, אם כי אני לא נותן לה סיכוי גבוה, זה שהוא מפעיל את הרוסים בשביל להתערב בבחירות".

באופן תמוה מאוד משמיע גנץ אמירות מוזרות על ראש הממשלה, וכך נשמע גנץ בהקלטות. "האיש הזה יודע שהוא הולך לכלא, הוא יודע שהוא הולך לכלא. הוא יודע שהוא בכלא בכל דרך. אם הוא מסיים את תפקידו כראש הממשלה, הוא הולך לכלא. אם הוא לא הולך למשפט, הוא לא הולך לכלא והוא אצל שרה – הוא נשאר בכלא. המקום היחידי שהוא אדם חופשי בו זה שהוא במשרד".

מהליכוד נמסר בתגובה להקלטות גנץ: "בני גנץ איבד זה. אחרי שהאשים את רה"מ בבגידה במדינה, הוא מאשים את רה"מ שישלח אנשים לרצוח אותו. אם גנץ מגלה סימני פרנויה מתקדמים אחרי שבועיים של 'לחץ' במסע בחירות ולאחר שהאיראנים פרצו לטלפון שלו, איך הוא יוכל לנהל מדינה?

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.