הפתעה בדקה-90? ליברמן על ממשלה צרה: “לא יודע מה יותר גרוע”

לאחר שהטיל ווטו על החרדים, יו”ר ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן, לא פוסל הצטרפות לממשלת ימין צרה עם החרדים. בראיון לערוץ הכנסת התייחס ליברמן לטענות שצצו בקרב חברי מפלגתו שאמרו כי עליו ללכת לממשלת ימין צרה אם לא תהיה אחדות. “בחירות או ימין צרה – לא יודע מה יותר גרוע, אבל אני מבין את אי שביעות הרצון בסיעה”, אמר ליברמן.

מזגזג? יו”ר ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן, לא פוסל הצטרפות לממשלת ימין צרה עם החרדים. בראיון לערוץ הכנסת התייחס ליברמן לטענות שצצו בקרב חברי מפלגתו שאמרו כי עליו ללכת לממשלת ימין צרה אם לא תהיה אחדות. “בחירות או ימין צרה – לא יודע מה יותר גרוע, אבל אני מבין את אי שביעות הרצון בסיעה”, אמר ליברמן שרק אמש שלל מכל וכל הצטרפות לממשלה עם החרדים.

מוקדם יותר דווח בערוץ 12 כי יו״ר סיעת ישראל ביתנו עודד פורר וח״כ חמד עמאר נפגשו הבוקר עם ליברמן וביקשו שיקים ממשלת ימין צרה, כך מדווחת דפנה ליאל בערוץ 12, על פי הדיווח, השניים אמרו לליברמן שהמפלגה התחייבו לגבות מחיר ממי שיסרב לאחדות והגיע הזמן להבהיר לכחול לבן ולפיד שהאלטרנטיבה לאחדות היא ממשלת ימין צרה

במקביל, ראש הממשלה בנימין נתניהו ייפגש בצהרים עם בני גנץ בקרייה בתל אביב לדון על האפשרות לגבש מתווה סביב ממשלת אחדות. ראש הממשלה נתניהו ייפגש עם יו״ר כחול לבן בני גנץ היום בשעה 173:0 בקרייה בתל אביב.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.