“זו ממשלה מנותקת וצינית שמתנהלת בחוסר אכפתיות ובזלזול כלפי הציבור”

יו”ר ש”ס ח”כ אריה דרעי תקף את ממשלת בנט ליברמן בראיון נרחב לאודי סגל וספי עובדיה בגל”צ בעקבות המצב ההולך ומידרדר בכל התחומים בישראל

יו”ר ש”ס ח”כ אריה דרעי תקף את ממשלת בנט ליברמן בראיון נרחב לאודי סגל וספי עובדיה בגל”צ בעקבות המצב ההולך ומידרדר בכל התחומים בישראל:

כששמעתי שרה”מ החליפי ושר האוצר לא משתתפים בדיוני קבינט קורונה – קיבלתי הלם מוחלט , שאנחנו היינו בממשלה לא היה לנו לא יום ולא לילה, עשרות שעות של דיונים. הממשלה הנוכחית מתנהלת בהפקרות מוחלטת, זו ממשלה שקמה על הונאה שקרים וסיסמאות. ליברמן עסוק בלהטיל גזירות על הציבור.

הממשלה הנוכחית קיבלה מאיתנו מדינה עם 0 אחוזי תחלואה, זו ממשלה שידעה שבועות רבים שהתחלואה מגיעה מנתב”ג והעדיפו להתעלם, זו ממשלה שמתנהלת בחוסר אכפתיות.

גבי אשכנזי כשר החוץ ישב יומם ולילה בקבינט יחד עם שר הבטחון, כולם הבינו שזה נוגע לציבור וחייבים לקבל החלטות, האמירה של לפיד ששר החוץ לא צריך לשבת בקבינט היא אמירה צינית ומנותקת.

ליברמן פוחד לקצץ בקצבאות הילדים בגלל מנסור עבאס, הגזירות שלו מתמקדות בפגיעה מדויקת בחלשים, התקציב כבר לא רלוונטי, הם מקצצים בכדי לכסות על כישלון של סגר.

לסיום אמר דרעי כי ממשלה שקמה על ‘רק לא ביבי’ צריכה כעת להתמודד עם החיים עצמם, המדינה כמו חבית חומר נפץ עם בעיות קורונה ובעיות בטחוניות, אין לי ספק שלפיד וליברמן נעדרים מדיוני קורונה בכדי להביך את בנט.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.