ישיבת חירום בעקבות המדגרות בישיבות: “לא ניתן להם לסיים את הזמן”

‏דיון חירום בשעה זו עם מנהלי הישיבות ונציגי ועד הישיבות ומשרד הבריאות. בדיון נשלח מסר ברור לראשי הישיבות: “ישיבות שיש שם הדבקה מכוונת, עלולים לחטוף עד 7 שנות מאסר.

‏דיון חירום בשעה זו עם מנהלי הישיבות ונציגי ועד הישיבות ומשרד הבריאות. בדיון נשלח מסר ברור לראשי הישיבות: “ישיבות שיש שם הדבקה מכוונת, עלולים לחטוף עד 7 שנות מאסר.  בישיבה מוצגים נתונים מטעם משרד הבריאות ומחודדים נהלים בצורה תקיפה כולל אמירה שישיבות שיש בהן תחלואה גבוהה לא יוכלו לסיים את הזמן.

‏ביום שישי יפורסם מכתב מגדולי ישראל ביומונים נגד השותפים להדבקה מכוונת בישיבות.

מנתוני ההדבקה בישיבות עולה כי מתוך 150 ישיבות – ב-6 ישיבות יש יותר מ-100 מאומתים (סך הכל – 1,100). ב-3 ישיבות יש למעלה מ-70 מאומתים (סך הכל – 233). כלומר: 0.5% מהישיבות אחראיות ל-78% מהתחלואה הכוללת בישיבות.

הישיבות בהם נעשתה הידבקות מכונות היא: רינה של תורה – 300 חולים,  מאור התלמוד, 200 חולים, קפלן, 200 חולים,  וולפסון 100 חולים.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. גמזו ממשיך לטפס על עצים, ומדבר על סגירת בתי כנסת בר״ה ויו״כ רח"ל. אבל...

  גמזו ממשיך לטפס על עצים, ומדבר על סגירת בתי כנסת בר״ה ויו״כ רח”ל. אבל… לא תהיה מציאות בחיים שבבלפור יפגינו עשרות אלפים ובתי הכנסת יהיו סגורים. זה לא יקרה. כדכתיב אֵ-ל נְקָמוֹת השם!!! זה ברור לכולנו שיהיו תפילות בחגים בבתי הכנסת. לשם מה כל זעקות השבר כמה מותר וכמה אסור??? אך ורק לשגע עם ישראל החרדים!

  מזעזע לראות עד היכן מדיניות ההסתה נגד החרדים מחלחלת, מדאיגה העובדה שפקח ברכבת ישראל מרשה לעצמו לעשות סלקציה ומונע מחרדים את עלייתם לרכבת. אנו דורשים משרת התחבורה שתקרא לסדר את מנכ”ל רכבת ישראל על התנהגות עובדיו. בושה בגדול!

  “לחילוניים מותר הכל”—??????????????

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב