כך הגיב נתניהו לסקודה סופרב החדשה של שרה

אתר וינט פרסם בצהרים כי שרה נתניהו תקבל בימים הקרובים רכב מסוג סקודה סופרב משוריין בעלות מוערכת של כ-1.5 מיליון שקלים. נתניהו: “פייק נויז”

אתר וינט פרסם בצהרים כי שרה נתניהו תקבל בימים הקרובים רכב מסוג סקודה סופרב משוריין בעלות מוערכת של כ-1.5 מיליון שקלים.

מהשב”כ מגיבים להזמנת רכב משוריין לשרה נתניהו: “מדובר ברכב אחד מתוך שורת רכבים שהוזמנו לפני 3 שנים. מדובר בהחלטה מקצועית – למאובטחים אין כל חלק בקבלת ההחלטות בעניין.”

 מראש הממשלה נמסר: “איך נראה פייק ניוז? הנה דוגמה טרייה מהיום, בזמן שאני בתוך דיונים מהבוקר על אסטרטגיית היציאה שלנו מהקורונה.”

קודם מוציאים כותרת שקרית באתר ווינט: ״במיוחד לשרה נתניהו: רכב משוריין חדש בעלות של יותר ממיליון שקל״.

אחרי זמן קצר, השב״כ מנפץ את הפרסום השקרי בהודעה רשמית: ״אין מדובר ברכב חדש שנרכש עבור משימת אבטחת רעיית ראש הממשלה. מדובר ברכב אחד מתוך שורת רכבים שהוזמנו לפני 3 שנים, המיועד להחליף צי רכבים ממוגנים עבור אישים מאובטחים. מדובר בהחלטה מקצועית של שב”כ ואגף הביטחון במשרד רהמ – למאובטחים אין כל חלק בקבלת ההחלטות בעניין״.

הבלון התפוצץ בתוך שעה, אבל הנזק כבר נעשה. אני אפילו לא מצפה מהם להתנצל.

לדברי נתניהו, “תקשורת השמאל שוב משחירה ושופכת את דמה של רעייתי שרה, כפי שהיא עושה מדי יום כבר יותר מ-20 שנה. אני לא מכיר הרבה אנשים שהיו עומדים במסע צייד כל כך נוראי במשך שנים, אבל אני יודע היטב שהציבור כבר יודע להבחין בין האמת לבין השקר.


נתניהו פירגן לרעייתו וכתב: “רעייתי האהובה שרה, אני מעריך אותך על העמידה האיתנה שלך מול הרדיפה והשקרים של התקשורת. תודה שלמרות הכל את ממשיכה לעשות רק טוב למען כל אזרחי ישראל ולמען משפחתנו.”

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.