לפיד מבטיח: “הממשלה הזאת תהיה גם בשביל מצביעי יהדות התורה ושס”

יו”ר יש עתיד יאיר לפיד הבטיח בישיבת הסיעה להקמת ממשלת השינוי, “הממשלה הזו תהיה טובה, היא תחזיק מעמד כי היא באה לעבוד”.

יו”ר יש עתיד יאיר לפיד הבטיח בישיבת הסיעה להקמת ממשלת השינוי, “הממשלה הזו תהיה טובה, היא תחזיק מעמד כי היא באה לעבוד”.

“הימים האחרונים הוכיחו כמה אנחנו צריכים שינוי. אם השלטון משתמש באלימות ובהסתה נגד חברי כנסת, נגד הילדים שלהם, נגד עצם קיומו של ההליך הדמוקרטי, אז צריך שינוי. אם התרבות הפוליטית שלנו מבוססת על שקרים ואיומים ועל שנאה לערבים, ושנאה לשמאלנים, ושנאה לימניים שלא שונאים מספיק ערבים ושמאלנים, אז כן, צריך שינוי והבאנו את השינוי. הבאנו אותו ואנחנו גאים בזה.”,אמר לפיד על ההסתה של גורמי הימין.

“אני רוצה לפנות מפה לתומכיו של בנימין נתניהו” קרא לפיד, “אני יודע שהקמת ממשלת האחדות היא מבחינתכם משבר גדול, אבל אתם תגלו שהממשלה הזו לא מוקמת נגדכם. היא תעבוד בשבילכם, היא תכבד אתכם, היא גם שלכם. זו תהיה גם הממשלה של מצביעי הליכוד, ש”ס, יהדות התורה והציונות הדתית. הם יגלו שאנחנו הגונים כלפיהם, מכבדים את האמונות והדיעות שלהם, קשובים לצרכים שלהם.”

לסיום נשמע לפיד זחוח ומבטיח כי המשלה תקום למרות כל הספינים של ראש הממשלה. “ישבנו אתמול כל ראשי מפלגות השינוי. ראיתי את הנחישות שלהם. הממשלה הזו תקום. הממשלה הזו תהיה טובה, הממשלה הזו תחזיק מעמד. כי היא מבוססת על הדברים הנכונים: על יחסי אמון, על הגינות, על רצון טוב.”

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מה לעשות יש לי אלרגיה ללפיד. לא סובל אותו. איך שאני רואה הפרצוף שלו אני עצבני. הוא דומה לנחש מבטו מעצבן. הוא עארס ממש. כזה שמוריד לך החשק אותו רגע לא משנה מה אתה עושה אתה מפסיק לאכול. לעבוד. ללמוד לא יודע בא לי אותו רגע אתם יודעים מה. הוא מסמל הריקנות החילונית העם ארציות הטיפשות והבערות העוונטא והקומבינה. ללא בגרות ללא צבא והוא בא להתנשאות על החרדים. וואלק פרובוקאטור שפל כזה שמוריד היהדות ועם ישראל לאשפה לא מצאתם יותר טוב ממנו????????????.

    מה לעשות יש לי אלרגיה ללפיד. לא סובל אותו. איך שאני רואה הפרצוף שלו אני עצבני. הוא דומה לנחש מבטו מעצבן. הוא עארס ממש. כזה שמוריד לך החשק אותו רגע לא משנה מה אתה עושה אתה מפסיק לאכול. לעבוד. ללמוד לא יודע בא לי אותו רגע אתם יודעים מה. הוא מסמל הריקנות החילונית העם ארציות הטיפשות והבערות העוונטא והקומבינה. ללא בגרות ללא צבא והוא בא להתנשאות על החרדים. וואלק פרובוקאטור שפל כזה שמוריד היהדות ועם ישראל לאשפה לא מצאתם יותר טוב ממנו????????????.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב