ברדוגו מזהיר את טראמפ: “מליוני אוונגליסטים לא יצביעו לך”

פרשן גל”צ יעקב ברדוגו איים כי “אם טראמפ יסרב לסיפוח הוא יפסיד בבחירות לנשיאות. נתניהו יפעיל את השפעתו על עשרות מליוני האוונגליסטים שלא יצביעו עבורו”

אנשי התקשורת המזוהים עם נתניהו זועמים על ממשל ארה”ב בעקבות ההחלטה של ג’ראד קושנר, חתנו של הנשיא שלא לאפשר את סיפוח השטחים עד לאחר הבחירות.

פרשן גל”צ יעקב ברדוגו איים כי “אם טראמפ יסרב לסיפוח הוא יפסיד בבחירות לנשיאות. נתניהו יפעיל את השפעתו על עשרות מליוני האוונגליסטים שלא יצביעו עבורו”.

“טיסה שהתחילה בהיסטוריה. ונגמרת בהיסטריה”, כתב שמעון ריקלין מקורבו של נתניהו שהגדיל ובירך ‘שהחיינו’ מיד לאחר מסיבת העיתונאים בבית הלבן בו חשף טראמפ את ‘תוכנית השלום’.

ריקלין המשיך ותיאר:”האמת חברים שכואב לי פיזית בלב. באמת האמנתי שתיהיה החלת הריבונות. ואולי אולי יקרה מזה משהו לפני הבחירות. אבל עכשיו מבואס ועם כל הכבוד לנעמה המשוחררת זה לא משנה לי את ההרגשה. נקווה לטוב”.

העיתונאי אריאל כהנא הצטרף לדבריו של ריקלין וכתב: “בעוד דקות תיגמר המסת הקרח ממטוס ראה״מ ונצא בחזרה לישראל. הנסיעה הזו התחילה ב״נעשה היסטוריה״ בוושינגטון, כדברי נתניהו, עברה להבדלי עמדות ברורים ומוזרים בין קושנר לבינו, ומסתיימת ב״חילוץ הירואי״, של צעירה שהסתבכה במוסקבה. עם סללומים שכאלה לא פלא שהמראות מחלון המטוס שלי עכורים.”

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בזכות טראמפ

  אולי סופ סופ בזכות טראמפ בורדוגו יעלם מחיינו.

  אחד העם |
  הגב
 2. ברדוגו

  מה אתה חושב לעצמך ???
  נשיא ארה”ב בכיס שלך ?
  תול קורה מבין עיניך אתה אילו לא מיקרוב בעיני טראמפ.

  צפורה |
  הגב