“המטרה הלאומית היא לחסן במהירות את כלל האוכלוסייה במדינת ישראל”

כחלק מתוכנית משרד הבריאות לחסן את האוכלוסייה במדינת ישראל ובמטרה לאפשר את החזרת המשק לפעילות מהר ככל האפשר, החלו היום (א’) מגן דוד אדום וקופות החולים לחסן עובדים במקומות עבודה.

במסגרת המיזם של משרד הבריאות, מגן דוד אדום וקופות החולים יגיע למקומות עבודה בהם מתארגנים קבוצות עובדים, מכלל קופות החולים, שטרם התחסנו ומעניינים להתחסן. מהראשונים להתחסן הייתה היום חברת פרטנר שצוותי מד”א הגיעו לחסן את עובדיה בבניין המטה בראש העין.

מאז החלו החיסונים בישראל, צוותי מד”א השתתפו במאמץ הלאומי לחסן את האוכלוסייה בעשרות מתחמי חיסונים ניידים ברחבי הארץ. החובשים והפראמדיקים של מד”א חיסנו למעלה מחצי מיליון מנות חיסון, ולבקשת משרד הבריאות החל היום (א’) מגן דוד אדום להפעיל את המיזם, שמטרתו לאפשר להניע מחדש את המשק – ע”י חיסון העובדים כנגד נגיף הקורונה בחברות ובמפעלים ברחבי הארץ.

כידוע, מגן דוד אדום סיים לאחרונה את מבצע “מגן אבות ואמהות” של משרד הבריאות, במסגרתו חוסנו כל דיירי ואנשי הסגל בבתי האבות והדיור המוגן במדינה. בכך, הפכה ישראל למדינה הראשונה בעולם אשר חיסנה באופן מלא את כלל מערכי הדיור המוגן בשטחה. מגן דוד אדום בעל ניסיון עשיר בניהול מערך החיסונים הנייד – אשר מבוצע בשבועות האחרונים בהצלחה יתרה.

מנכ”ל מד”א, אלי בין: “המטרה הלאומית היא לחסן במהירות את כלל האוכלוסייה במדינת ישראל על מנת שנוכל לחזור חיי שגרה. הבוקר יצא לדרך מבצע מיוחד נוסף שמטרתו להנגיש את החיסונים ולצרף למעגל המחוסנים את עובדי המשק והתעשייה שטרם התחסנו. כארגון ההצלה הלאומי של ישראל, יחד עם משרד הבריאות אנו עושים את כל המאמצים להגיע לכל מקום ולעשות הכל על מנת לנצח את המגיפה. אני מודה לשר לביטחון הפנים אמיר אוחנה על מאמציו לקדם את המיזם החשוב שאין ספק שמסייע לזרז את מיגור מגיפת הקורונה.”

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.