השחקנית יעל בר זוהר בפוסט מרגש: לימוד התורה משפר את הזוגיות

בר זוהר הדגישה ואמרה כי את הפוסט כתבה “בימים הקשים ביותר, שבהם אבא נלחם על חייו. ברגעים כאלה, אנחנו מקווים שיקרה נס, והנס אכן קרה”

לאחר שאביה חלה בקורונה, ושהה בבית החולים במצב קשה. השחקנית יעל בר זוהר התראיינה ל’ידיעות אחרונות’ – שם נשאלה על ההתחזקות באמונה שחוותה דווקא בזמן קשה זה והדהימה בדיבורי אמונה וחיזוק.

אח”כ פרסמה בר זוהר פוסט ובו כתבה כי ‘לימוד התורה עזר לה בשיפור הזוגיות’ שלה עם בעלה השחקן גיא זוארץ. בר זוהר הדגישה ואמרה כי את הפוסט כתבה “בימים הקשים ביותר, שבהם אבא נלחם על חייו. ברגעים כאלה, אנחנו מקווים שיקרה נס, והנס אכן קרה”.

לדבריה, למרות ההשתדלות המירבית שהייתה מצד הרופאים והרפואה, במצבים כגון אלו “צריכים מרכיב נוסף שהוא אמונה. אמנם לא גדלתי בבית דתי, וסבא יוסף היה אדם קצת פחות מאמין כי השואה שברה אותו, אבל כשנכנסתי למשפחה של גיא – גיליתי מחדש את החיבור ליהדות ולמסורת. את הקידוש בימי שישי, את החגים, את בית הכנסת, התפילות. הייתי מחוברת לריקילינה סבתא של גיא ז”ל שהייתה מאמינה גדולה, וצירפה אותי תמיד לעזרת הנשים בבית הכנסת, בחום”.

על החוויה האמונית שחוותה בימים ההם שבהם אביה חלה והיה במצב קשה ביותר, התבטאה בר זוהר ואמרה כי “האמונה עוזרת בחיים. כשלא הכל הולך לפי מה שתיכננו או רצינו, זה עוזר לדעת שיש איזו השגחה פרטית. אני חושבת שמי שמאמין – יש לו חיים אולי קצת יותר קלים. לי זה לא בא טבעי, אני יותר צריכה לעבוד בזה וברגעים שאני מתחברת, זה עושה לי ממש טוב”.

“בזוגיות זה עוזר לחשוב פחות מה אתה מצפה או רוצה מבן הזוג שלך, ולנסות לחשוב מה אתה נותן לו. במקום כמה אהבה אתה רוצה לקב, כמה אהבה וחברות אתה יכול לתת”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.