טרגדיה בנס ציונה: בגיל 45 הרב נתנאל אלוני נפטר מהנגיף והותיר 3 יתומים

טרגדית הקורונה בנס ציונה: מנגיף הקורונה נפטר ר’ נתנאל אלוני – והוא בן 45 שנה בלבד בפטירתו | הותיר אחריו אלמנה שבורה ורצוצה ו3 יתומים שאינם יכולים להשתתף בהלוויתו עקב כך שגם הם נדבקו בנגיף

הלילה התקבלה הבשורה הקשה על הטרגדיה בפטירתו של תושב העיר נס ציונה, רבי נתנאל אלוני ז”ל מנס ציונה, לאחר שבחודש האחרון נדבק בנגיף הקורונה יחד עם כל בני משפחתו, ורבים מתושבי העיר התפללו לרפואתו והחלמתו. אך לדאבון כל לב היום הגיע הידיעה הקשה על פטירתו בדמי ימיו.

נתנאל אלוני, תושב מוכר ואהוב בנס ציונה, זכה להתחזק ולשוב לצור מחצבתו ויחד עם תיבדל לחיים, רעייתו האלמנה, הקימו בית לתפארת, 3 ילדים מתוקים וחמודים שלמדו בבית הספר התורני בעיר, והקטן שביניהם רק לא מזמן חגג את יום הולדתו של גיל 5.

בחודש האחרון נדבק נתנאל יחד עם כל בני משפחתו, ואושפז בבית החולים אסף הרופא כשהוא מורדם ומונשם. היום גברה מחלת הקורונה והכריעה אותו לדאבון כל לב, כאשר הוא מותיר אחריו אלמנה ו3 יתומים שזועקים – יתומים היינו ואין אב.

בעקבות כך שהאלמנה והיתומים גם הם נדבקו בנגיף, הם אינם יכולים להשתתף בהלוויה כלל. גם אביו של המנוח, חלה בקורונה ומאושפז בבית החולים במצב קשה.

מסע ההלוייה יצא הערב (ראשון) בבית העלמין המקומי בנס ציונה, בשעה 10 בלילה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.