“לא לא לא ניתן”: נאום הצרחות של לפיד

לפיד סיפק שואו משלו וקרע את מיתרי קולו בנאומו בהפגנת השמאל. צפו בנאום

אלפי אנשי שמאל הפגינו השבת ברחבת מוזיאון תל אביב במחאה נגד כוונת ראש הממשלה נתניהו לחוקק את חוק החסינות, שימנע מהיועמ”ש להגיש כתב אישום נגד ראש הממשלה. בהפגנה שלוותה תוך כדי חילולי שבת נרחבים משתתפים יו”ר כחול-לבן גנץ, ח”כ לפיד, יו”ר העבודה גבאי, יו”ר מרצ זנדברג וגם – יו”ר חד”ש-תע”ל איימן עודה.

אבל עם כל הכבוד לבני גנץ ואפילו איימן עודה, מי שגנב את ההצגה היה ח”כ לפיד שסיפק נאום תקיף בו השווה את נתניהו לארדואן ואף קרע את מיתרי קולו כשהחל לצרוח בקולי קולות, “לא לא לא ניתן, שיהרסו את בית המשפט”, לפיד הוסיף וצעק לקול תשואות ההמונים, “מה הוא חושב? שנשב בשקט? שהוא יהרוס את בית המשפט ואנחנו נשתוק? שהוא ישלם בכסף שלנו מיליארדים לליצמן וסמוטריץ’ כדי שהם ייתנו לו חסינות? מדינת הלכה תמורת חסינות? סחטנות תמורת חסינות. לא ניתן”, אמר לפיד.

לפיד הוסיף: “תסתכלו על הכיכר הזו. רק התחלנו. זו רק ההתחלה. אנחנו פה כי אנחנו כועסים. נמאס לנו להיות מנומסים. הוא הורס את המדינה. הורס אותה. עכשיו הוא אומר – ‘זו כבר לא החסינות, אני הולך על פסקת ההתגברות’. מה הוא חושב, שאנחנו מטומטמים? פסקת ההתגברות זו החסינות. זו המטרה היחידה שלה. להרוס את בית המשפט העליון כדי להוציא אותו מהכלא”.

לפיד אף הבריז בכמות המשתתפים וכתב בטוויטר “100 אלף איש ברחובות תל אביב. וזו רק התחלה”. הציוץ המגוחך סחט תגובות רבות מצד אושיות טוויטר שגיכחו על מס 2 בכחול לבן.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. נאום לפיד- מצויין

  ראשית. נמאס כבר מההגדרה של כחול לבן..”שמאל”.
  אני באה מבית בית”רי והצבעתי ‘כחול לבן’.
  לעצם הנאום. הנאום היה מצויין. יצא מן הלב ונכנס אל הלבבות. כמו לפיד. גם האחרים רוצים תקווה לארץ האהובה המתדרדרת שלנו.
  יישר כוח ללפיד!

  ורד ינון |
  הגב
 2. לא ניתן

  לא ניתן ללפיד להרוס את הממשלה
  לא ניתן שיהיה חוק הגיוס
  ו*גם החרדים זה העם*

  בעילום שם |
  הגב
 3. לא יודע מי אתם אבל למרות שאני ימני התחלתם ברגל שמאל

  הפתיחה מוזרה. מי שמזדהה עם איכות שלטונית ומתנגד למהלכי נתניהו הוא שמאל.
  נכון לפיד דיבר בלהט וסימנו לו שלא שומעים ואז הוא הגביר.
  איכזבתם אותי

  ג'וקר |
  הגב