מושל פלורידה בביקור באוניברסיטת אריאל

אוניברסיטת אריאל אירחה את מושל פלורידה, רון דסנטיז, מר שלדון אדלסון ורעייתו ד”ר מרים אדלסון ואת חברי המשלחת מפלורידה.
במעמד החתימה החגיגי למזכר הבנות בין אוניברסיטת אריאל לבין האוניברסיטה האטלנטית של פלורידה הוענקה לדסנטיז תעודת יקיר האוניברסיטה. המעמד המרגש נחתם במעמד מכובדים, חברי סגל וסטודנטים מהאוניברסיטה.
תעודת יקיר האוניברסיטה נתנה למושל קליפורניה דסנטיז על מסירותו, מנהיגותו ומחוייבותו למדינת ישראל וכן על פועלו לחיזוק הקשרים בין אוניברסיטת אריאל לבין מדינת פלורידה.

ד”ר מרים אדלסון: “המושל דסנטיז הוא חבר אמת של מדינת ישראל. הוא תמך בהכרתה של ארה”ב בריבונות ישראלית על רמת הגולן והוא מבין כי אנו כישראלים נמצאים באופן צודק על אדמתנו הקדושה. כאן באריאל, אנו קרובים לשילה- הבירה הראשונה של ישראל התנ”כית וכאן אנו נמצאים על האדמה עליה התהלך אברהם אבינו.”
המושל רון דסנטיז: “אנו נמצאים היום בלב אדמת הקודש של ישראל. כשחושבים על ההיסטוריה של ישראל והמסורת שמחברת בין ישראל לארה”ב זה מעורר השראה. בביקורי האחרון בישראל ב2014, שגרירות ארה”ב היתה בתל אביב והיינו על סף חתימת הסכם הרסני עם איראן. אני שמח שהיום הגענו לקדמה אמיתית- אנחנו נמצאים עם שגרירות אמריקאית בירושלים, עם היכרות אמריקאית בריבונותה של מדינת ישראל על רמת הגולן וההסכם עם איראן ירד מבמת ההיסטוריה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.