נתניהו הגיע לכותל: “9 מנדטים יישארו בבית”

ראש הממשלה ויו״ר הליכוד נתניהו, הגיע יחד עם רעייתו שרה לרחבת הכותל המערבי וקרא להצביע לליכוד, נתניהו פרסם סרטון עם הסוקר שלו שטוען כי על פי הנתונים שבידו “מצביעי הליכוד יישארו בבית”

ראש הממשלה ויו״ר הליכוד נתניהו, הגיע יחד עם רעייתו שרה לרחבת הכותל המערבי – ערב הבחירות לכנסת. נתניהו ניגש אל אבני הכותל ותחב פתק עמוק עמוק בין האבנים.

“בעזרת השם ובעזרתכם – נעשה ונצליח!”, הגיב ראש הממשלה בדף הטוויטר, נתניהו, התקבל על ידי עוברי האורח בשירת ‘ביבי מלך ישראל’.

במקביל, נתניהו מוציא לאור סרטון בו נראה הסוקר שלו ג׳ון מקלוקלין שקורא להוציא את הליכודניקים מהבית, “חסר לליכוד 9 מנדטים שיישארו בבית”, אמר הסוקר.

בסרטון שפרסם בפייסבוק הזהיר נתניהו: “לא לחזור על הטעויות של 92 עם ממשלת אוסלו. רק ליכוד גדול ימנע ממשלת שמאל”.

ראש הממשלה ויו״ר הליכוד בנימין נתניהו מקיים בשעה זו שיחות המרצה לחברי הליכוד. בשיחה עם שרים וחברי כנסת אומר רה״מ: פייגלין אומר הערב שהשיחה הראשונה שלו תהיה למפלגה הגדולה ביותר. זה אומר שוב שאין לנו 61 ממליצים. אנחנו חייבים להיות המפלגה הגדולה ביותר וכרגע אנחנו פחות 4 מנדטים מלפיד וגנץ. חייבים להוציא את כולם לקלפי אחרת מקבלים את לפיד בראש ממשלת שמאל. תרימו טלפונים לאנשים. אנשים חושבים שאנחנו הולכים לנצח ולכן הם לא באים להצביע. תעירו אותם בכל מקום ותגידו להם להביא את המשפחה והחברים ולצאת להצביע. המשימה שלנו היא לצמצם את הפער כמה שיותר מהר.

גם יו”ר כחול לבן בני גנץ ממשיך בניסיון לשאוב קולות מהעבודה, ואמר מוקדם יותר כי “גבאי חייב להבין שהדרך היחידה לא לחסום את המהפך הזה זה שאנחנו נהיה הגדולים ביותר. אנחנו חייבים עוד שני מנדטים”.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. "תורתנו הקדושה אוסרת לבחור"

  “תורתנו הקדושה אוסרת לבחור”

  "תורתנו הקדושה אוסרת לבחור" |
  הגב
 2. אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם ד' אלוקינו נַזְכִּיר.

  *יָדֹ֨עַ תֵּדַ֜ע: לכל אלו השׁוֹטִים המצביעים “ג”
  *המצביעים “ג” = מצביעים לגיוס על בני ישיבה.
  *המצביעים “ג” = מצביעים לגזירות קשות על החרדים.
  *המצביעים “ג” = מצביעים לגרביט”ש זבל בלע”ז.
  *הודעה לשׁוֹטִים המצביעים “ג” = שֶׁעֲתִידִין לִתֵּן אֶת הַדִּין
  עַל שהצביעו לשמד ועוד עֲבִירוֹת חמורות שבתורה.
  *וְאֵלּוּ שֶׁאֵין לָהֶם חֵלֶק לָעוֹלָם הַבָּא רח”ל, כִּי דְבַר ד’ בָּזָה וְאֶת מִצְוָתוֹ הֵפַר.
  *וְהָיָה מַחֲנֶיךָ קָדוֹשׁ.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב