עידית סילמן בדתה מליבה תקיפה שלא הייתה?

ח״כ סילמן מימינה סיפרה בשידור חי בדרמטיות אצל רינה מצליח כי הוטחה אל הקיר על ידי אדם שתקף אותה בתחנת הדלק במודיעין. ״הותקפתי בתחנת דלק במודיעין לפני שבועיים״, היא תיארה. אלא שסילמן מתקשה להיזכר בדיוק מתי קרה הסיפור ולא טרחה להגיש תלונה לקצין הכנסת, בתחנות הדלק במודיעין לא שמעו על כזה מקרה

הזוי: יו”ר הקואליציה ח״כ סילמן מ’ימינה’ סיפרה בשידור חי אצל רינה מצליח כי הוטחה אל הקיר על ידי אדם שתקף אותה בתחנת הדלק במודיעין. ״הותקפתי בתחנת דלק במודיעין לפני שבועיים״, היא תיארה. אלא שסילמן מתקשה להיזכר בדיוק מתי קרה הסיפור ולא טרחה להגיש תלונה לקצין הכנסת, בנוסף, בנט לפיד וליברמן לא טרחו לגנות את התקיפה כפי שנהוגים בדרך כלל במקרים דומים. בנוסף, על פי ההגיון, סילמן הייתה אמורה להוציא את התיעוד מהמצלמות המותקנות בתחנות הדלק, אלא שסילמן מעדיפה לדבר על התקיפה ולא להביא ראיות חותכות.

העיתונאי יאיר לוי נכנס לעובי הקורה וחקר את העניין, עם בעלי תחנות דלק במודיעין שלא זוכרים כזה מקרה. “סיימתי כעת את מסע הבדיקה בכל תחנות דלק פז בעיר מודיעין ועל פי הבירור הדי מעמיק שעשיתי, ניתן כבר לקבוע שככה”נ לא בוצעה בהן תקיפה של חה”כ סילמן. עידית אנחנו מנסים לעזור לך, את חייבת להביא לנו עוד פרטים בכדי שהרשויות יגיעו אל התוקף.”

בתוכנית הבוקר בגל”צ לפני דק’ אחדות, המראיינת שואלת את חה”כ סילמן על התקיפה בדלק, היכן ומתי זה היה, סילמן התחמקה בעקשנות שלא לדבר על כך מילה ולא רצתה לחזור על הטענות ועל המיקום ופטרה עצמה במילים ‘הנושא מטופל’ והעבירה מיד נושא.

העיתונאי יעקב גרודקה הביע תמיהה על כך שהמשטרה לא חקרה את הנושא ואף חבר כנסת משמאל לא גינה את המקרה: “לא יתכן שבמדינת ישראל חברת כנסת תותקף באלימות ואין פוצה פה. משטרת ישראל חייבת לפתוח במיידי בחקירה על תקיפתה לפני כשבועיים של ח”כ עידית סילמן, בפומבי בתחנת דלק. הזוי גם שלא נשמעה מילת גינוי על האירוע החמור מפיהם של ראש הממשלה והשרים”, צייץ גרודקה.

חבר הכנסת בוסו משס צייץ בטוויטר: “אני מצפה מראש הממשלה לגנות את תקיפת חברת מפלגתו יו”ר הקואליציה ח”כ עידית סילמן שהותקפה פיזית לפני שבועיים בתחנת דלק בעיר מודיעין,אין קואליציה ואופוזיציה כשיש איום ממשי לחיי אדם.”

אז סילמן הותקפה או לא? נדמה שהתשובה די ברורה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.