“תדרכו את הילדה כדי שתזהה את הנאשם”

פרשת הפלסטיני החשוד כי פגע בילדה החרדית: הילדה: “זה הוא, אני בטוחה שזה הוא”. כן אמרה: “זה הקול של מי שפגע בי” פרקליטו: “תדרכו אותה בכוונה”

פרשת התקיפה של הערבי בעיר החרדית מסתעפת: בצהרים דווח במאקו כי הילדה החרדית הדגימה את התקיפה באופן אותנטי על בובה והשמיעה בפני החוקרים תיאורים קשים וגרפיים. היא טענה כי הוא בטוחה שהוא החשוד,  עוד פורסם כי מחמוד קטוסה, שיקר בחקירתו וטען שלא עבד במקום אחר מלבד בית הספר ולאחר מכן שינה את גרסתו.

במסדר הזיהוי אמרה הילדה: “זה הוא, אני בטוחה שזה הוא”. כן אמרה: “זה הקול של מי שפגע בי” – וזאת עוד לפני מעורבות המשטרה. כמו כן,  העלייה לבית, המבנה שלו והסדינים תואמים לתיאור של הילדה.

פרקליטו של הנאשם הגיב לחשיפת החדשות Online על כך שהיא זיהתה את מרשו ואת הזירה – והאשים את סביבתה שכנראה תידרכו את הילדה. “אם יש זיהוי ודאי, והתאמה כזאת בין התיאור שלה לזירה, למה רוצים לחזור מכתב האישום?”.

פרקליטו של מחמוד קטוסה, טען בשיחה עם החדשות Online כי “הילדה תודרכה וכוונה לאדם הזה לפני מסדר הזיהוי, אנשים תדרכו אותה לפני – כיוונו אותה למחמוד”.  פרקליטו השיב על כך שהחשוד נכשל בבדיקת הפוליגרף בחקירתו אמר: “שאלו את מחמוד שאלות כלליות, הוא פשוט לא הבין את התמונה הכללית ונתן סדר יום שלא כלל את הפרט של הגעה למקום”.

הפרקליט הוסיף: “אבל זה לא משנה – האליבי שלו היה במקום הזה. באותו יום של המקרה הוא היה בשכונה, בדירה ספיציפית, מפוקח על ידי בעלת הדירה מורה בבית ספר ובעלה שנחקרו ואישרו את האליבי”.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.