"הפכתי לשנוי במחלוקת במגזר החרדי"(וידאו)

אמנון לוי חזר השבוע אל העולם החרדי והפעם מזווית הראייה של בנות המלך שעולמן הוא בבית פנימה: הנשים. הוא הצליח לאתר מספר נשים מאותו כוכב חרדי מרוחק ששיתפו פעולה וסיפקו לו את החומר בגוף ראשון. לוי "זכה" לביקורת רבה במגזר החרדי. {אמנון לוי}

אמנון לוי חזר השבוע אל העולם החרדי והפעם מזווית הראייה של בנות המלך שעולמן הוא בבית פנימה: הנשים. הוא הצליח לאתר מספר נשים מאותו כוכב חרדי מרוחק ששיתפו פעולה וסיפקו לו את החומר בגוף ראשון. לוי "זכה" לביקורת רבה במגזר החרדי.

בסרטון שהופץ ברשתות החברתיות נראה לוי מגולל את מה שעבר עליו בשבוע האחרון: "זה היה אחד השבועות העמוסים הפכתי לאחד האנשים הכי שנויים במחלוקת במגזר החרדי".

לקראת שידור הפרק ה-2 של 'החרדיות', אמנון לוי מספר על שעבר עליו מאז שידור הפרק הראשון וכן מה צפוי בפרק של הערב'החרדיות', הערב (שני) אחרי החדשות בערוץ 10. לצפייה בפרק ה-1>>>http://bit.ly/1PnoobG

‎Posted by ‎ערוץ 10 Channel10‎ on‎ יום שני 6 יוני 2016

"יום אחרי קיבלתי מאות וואטסאפים עם קללות עם נאצות "לא יכול להיות שחרדים שיתפו אתך פעולה", נאמר. היה לחץ גדול עליי, עד כד שביום שישי חצי שעה לפני שבת קיבלתי "הלוואי שתמות" ואז אמרתי עכשיו 25 שעות שקט זה דבר גדול השבת".

"אני חושב למה החברה כל כך לחוצה? זה מתסיס את החברה החרדית כי כל החברה החרדית יושבת על הכתפיים של האישה ואם אנחנו מציבים להם מראה כמה המצב קשה זה בלתי נסבל הם לא יכולים להכיל את זה".

7 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. למה לא קם כבר חרדי שיוציא סרט "החילוניות" על החיים הסמרטוטיים שיש לאישה החילונית שלבעלה "מותר" לצחוק/להסתכל וכד' בנשים אחרות, בדוגמניות.. והיא צריכה כל הזמן לחיות בפחד מבגידות??

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. סרט שכולו שקר. עקום. עקום!!!
  מדהים כמה אפשר בסרט לעוות את המציאות ולהפוך חברה בה הנשים מלכות- לסמרטוטים. בעוד שמוציא הסרט חי בחברה כזו.!!!

  אני |
  הגב
 3. אם האשה שראיינת עלתה לתקשורת ואמרה שהסריטו אותה בשמך 12 ש/עות והוציאו רק את הדברים שנראים כאילו לא טוב לה, בזמן שכל היום היה דבש, אם זה לא מוטה, אז מה זה מוטה ?

  קנאה חילונית, במשפחות חרדיות חמודות ושמחות!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. שקרן אני אישה חרדית שבעלי מתייחס אלי כמו מלכה, יש לי עסק מתחיל ואני לא מרוויחה כמעט כלום, הוא הכי תומך ומעודד בעולם ומאמין במוצר שלי והוא אומר לי כל הזמן גם אם לא נרוויח הרבה העיקר שאת עושה מה שטוב לך,
  אני מאמינה שעושר ועוני זה אופי ולא מצב כלכלי ומי שחי חיי תורה יש לו ברכה בכסף, פשוט צריך להאמין באמת ולא לצפצף אמונה,
  אין יום בלי מחמאות ומילים הכי טובות, אני מחכה לו מהרגע שהוא יוצא מהבית ואנחנו נשואים יותר משבע שנים
  מי שאוכלת שאריות זה בעיה שלה, לא של החרדים שתדאג לעצמה, יש גם נשים חילוניות שמרגישות מעצמן סמרטוט

  יונית |
  הגב
 5. לא שנוי במחלוקת, אין מחלוקת! כולם מודים שמודבר בתחקירן מטוה שכל מטרתו עשיית דה לגיטמציה לציבור הירדי

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב