הטרגדיה במעיני הישועה • האבא ביקש לשחרר את פעסל: "אשתך נפטרה" – מצמרר

היולדת מרת פעסל מרטאש ע"ה נפטרה בצהרי יום ה' בבית החולים מעייני הישועה – שהגיע בעלה לשחרר אותה מבית החולים הוא התבשר בבשורה המרה – מצמרר

מאות מתושבי מודיעין עילית ליוו (ה') למנוחות את האשה החשובה מרת פעסל  מרטאש  ע"ה שנפטרה בצהרי יום ה' בבית החולים מעייני הישועה.

על פי גרסת בית החולים, פרופסור מוטי רביד מסר לתקשורת כי “מדובר ביולדת בת 38 לאחר לידה שישית ללא כל סיבוכים רפואיים, יומיים לאחר הלידה היא התלוננה על כאבי בטן, היא נבדקה על ידי שני רופאי נשים בכירים וגם על ידי כירורג”.

“נעשה גם אולטרה סאונד ובדיקות נוספות אולם לא נמצאו ממצאים שהסבירו את הכאבים. בלילה הכאבים חלפו. הבוקר היא נבדקה שוב ע”י מנהלת מחלקת יולדות כאשר היא היתה ללא חום וללא כאבים. היא התהלכה כרגיל ואכלה”. עוד הוא סיפר כי “בשלב מסויים אחות במחלקה חיפשה אותה אך לא מצאה אותה, החל חיפוש ואז נמצאה בשירותים כשהיא יושבת ללא רוח חיים”.

חברים של המשפחה סיפרו ל'קוקר', על הטרגדיה, "האבא אברך צדיק שאינו משתמש אפילו בפלאפון כשר. הוא סיפר לנו  שהגיע לבית החולים בכדי לשחרר את רעייתו, במקביל בבית החולים ניסו ליצור קשר עם האב, אולם ללא הצלחה. האבא הנרגש נכנס לבית החולים ושאל "איפה אשתי"? אחד  העסקנים שהמתין  בבית החולים לאב לקח אותו הצידה ובישר לו את הבשורה  המרה: "אשתך נפטרה".

פעסל 38 ציפתה לילד לאחר 8 שנים שהביאה חמשה ילדים, לאחר הלידה היא ביקשה להישאר יום נוסף בבית החולים, "היא אמרה לצוות בבית החולים שהיא לא חשה בטוב, כעבור יומיים היא  התארגנה לקראת יציאה והתרחצה.  בשעה שנפטרה אף אחת לא הייתה לצידה בבית החולים, אחת האחיות גילתה אותה שהיא ללא רוח חיים" .

המכרים מספרים על האשה שהייתה שדואגת ומסייעת לכל מכריה.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.