אין ממשלה בלי הבנים – קמפיין הבחירות של אורון שאול והדר גולדין.

משפחת גולדין לראשי המפלגות: שש וחצי שנים שהלב שלנו נשרף בכל ערב מחדש, אבל אתם יכולים לשנות את זה. לא מקימים ממשלה בלי אורון והדר – תתחייבו.

משפחת גולדין לראשי המפלגות: שש וחצי שנים שהלב שלנו נשרף בכל ערב מחדש, אבל אתם יכולים לשנות את זה. לא מקימים ממשלה בלי אורון והדר – תתחייבו.

שבוע לפני הבחירות יוצאת משפחת גולדין בקמפיין מול ראשי המפלגות בדרישה להתחייב שלא להקים ממשלה ללא השבת הבנים מעזה.

בסדרת סרטונים שתעלה בשבוע הקרוב ברשת, פונים לאה ושמחה גולדין, הוריו של הדר גולדין, אל ראשי המפלגות המרכזיות ודורשים מהם להתחייב להשיב את אורון שאול והדר גולדין.

“לא משאירים חיילים בשדה הקרב. זה המוטו של החברה הישראלית. זה הבסיס של הערבות ההדדית. שש וחצי שנים עברו מאז צוק איתן. שש וחצי שנים שהלב שלנו נקרע בכל ערב מחדש. אבל אתם יכולים לשנות את זה. תתחייבו. לא מקימים ממשלה בלי אורון והדר. אתם חייבים את זה. עם ישראל חייב את זה. תתחייבו”.

פניית המשפחה מגיעה לראשי המפלגות לאחר שלאורך כל קמפיין הבחירות כל הפוליטיקאים מתחמקים מלעסוק במשימה החשובה ביותר שצריכה להיות על סדר היום – השבת הבנים מעזה.

שמחה ולאה גולדין: “לא יעלה על הדעת שהפוליטיקאים יעברו מאולפן לאולפן, יבטיחו הבטחות, יפריחו סיסמאות וישתיקו את הדבר הבסיסי שלנו כאן בארץ הזו – את הערבות ההדדית. הבסיס לחיים המשותפים שלנו כאן בישראל. ההתנערות וההתפרקות מהחובה הבסיסית להשיב את הבנים, חייבת להטריד כל אם ששולחת את בנה לצבא ומבינה שברגע הקשה, המדינה תפקיר את בנה בשדה הקרב. הגיע הזמן לחשב מסלול מחדש ולהחזיר מיד את אורון והדר”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.