נתניהו מגיב לראש המוסד: “אין גבול להתנשאות”

אחרי ששבתי שביט טען כי “בוחרי נתניהו הם חסרי דעת”, בימין מגיבים: “העלבה, הכפשה, התנשאות וזלזול בזולת”. ראש הממשלה: “הם קראו לנו צ’חצ’חים, מנשקי קמעות. התשובה שלנו תגיע בקלפי”

תגובות חריפות בימין בעקבות דברי ראש המוסד לשעבר, שבתי שביט, בראיון ל”מעריב”, לפיהם בוחרי נתניהו הם, “אנשים חסרי דעת, חסרי הבנה. הבייס הפוליטי שלו זה אנשים שהסף הנורמטיבי שלהם הוא בגובה דשא”.

ראש הממשלה נתניהו אמר בתגובה לדברים: “הם קראו לנו צ׳חצ׳חים, מנשקי קמעות, ״בוטים״ ועכשיו אנחנו ״אנשים חסרי דעת״. אין גבול להתנשאות של השמאל על בוחרי הליכוד. התשובה שלנו תגיע בקלפי”.

ח”כ אלוף (מיל’) עוזי דיין (ליכוד) ציין בתגובה לדברים כי שבתי שביט, “לא התרגל לכך שההגמוניה עברה מהמתנשאים ל’עמך’ ישראל ואמר צרור שטויות המעיד על סף אינטליגנציה בגובה דשא”.

ח”כ אופיר סופר (הבית היהודי) מסר בתגובה: “‏תמיד כיף לקבל תזכורת כל פעם מחדש מה חושבים בצד השני על בוחרי הימין ואוהבי המסורת”.

ח”כ ניר ברקת (הליכוד) הציע לשביט להתנצל: “מניסיוני כראש העיר ירושלים וכאזרח במדינת ישראל, למדתי שכשאתה מכבד אנשים עם דעות שונות משלך, אפשר לחיות טוב יותר ביחד, למרות הניגודים. העלבה, הכפשה, התנשאות וזלזול בזולת תמיד משיגים את ההיפך.

“לא קירבת לבבות באמירתך שבוחרי הליכוד ואני בתוכם ‘אנשים שהסף הנורמטיבי שלהם בגובה הדשא’. אם תרצה אי פעם שיקשיבו לך, אני מציע לך להתנצל”, ציין ברקת.

ח”כ אסנת מארק הגיבה גם היא לדברים: “גם גובה הדשא לא נמוך מספיק ביחס לרמה של הדברים האומללים שאמר שביט על ציבור של מליון וחצי איש מאזרחי ישראל. הדברים מבזים בעיקר אותו.

“בוחרי הליכוד הם ציבור ענק ומגוון של אנשים טובים, ציוניים אוהבי הארץ, ולשמחתי הם גם הולכים ומתרבים מבחירות לבחירות. כנראה שהם חכמים יותר ממה ששביט חושב ולא נותנים לאמירות מעוררות הרחמים הללו לבלבל אותם”, הוסיפה מארק.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.