בעוצמה יהודית טוענים: פתחנו במגעים עם אלי ישי

בעוצמה יהודית טוענים שפנו לאלי ישי ופתחו איתו במגעים להצטרפות לבית היהודי-עוצמה יהודית, אך לא על חשבון האיחוד הלאומי. ביחד מכחישים כי לא התקבלה כל פנייה.

בעוצמה יהודית טוענים שפנו לאלי ישי ופתחו איתו במגעים להצטרפות לבית היהודי-עוצמה יהודית, אך לא על חשבון האיחוד הלאומי. ביחד מכחישים כי לא התקבלה כל פנייה.

ממפלגת יחד נמסר בתגובה כי “לא היתה שום פניה רשמית מהבית היהודי. יחד עם זאת אנו בעד החיבורים בגוש הימין על מנת להציל את גוש הימין”.

במפלגת הבית היהודי אמרו בתגובה לפניית ערוץ 7 כי “הבית היהודי מחוייב להקמת ממשלת 61 ימנית, יציבה ומאוחדת ויעשה ככל שידרש כדי להביא לניצחון. אנחנו שבים ופונים לאיחוד הלאומי.

לאחר שבבחירות הקודמות בן גביר איבד מעל 85 אלף קולות, הבית היהודי ועוצמה יהודית סיכמו בשישי על ריצה משותפת. יו״ר הבית היהודי השר רפי פרץ ויו”ר עוצמה יהודית איתמר בן גביר קראו לאיחוד הלאומי להצטרף עוד היום. על פי ההסזכם עולה כי עוצמה יהודית תקבל את המקומות ה-3 6 9. המשמעות בן גביר הולך ומתקרב לכנסת.

הבוקר (ו’) נפגשו שר החינוך ויו”ר הבית היהודי, ח”כ רפי פרץ ויו”ר “עוצמה יהודית” עו”ד איתמר בן גביר וסיכמו על ריצה משותפת בבחירות הקרובות במתכונת בחירות אפריל 19′.

בבית היהודי ובעוצמה יהודית קוראים לאיחוד הלאומי ולשר בצלאל סמוטריץ’ להצטרף עוד היום לאיחוד השורות ואחדות הציונות הדתית, האיחוד הלאומי הוא חלק בלתי נפרד מאיחוד מפלגות הימין.

יו״ר הבית היהודי השר רפי פרץ מסר: ״יש לנו מחוייבות למחנה הימין, אסור שקולות ימין ילכו לפח. הבחירות האלו גורליות לממשלת הימין ולציונות הדתית. הצורך באחדות היא צו השעה.
אנו מאחדים את השורות ויוצאים יחד קדימה. קורא לשר בצלאל סמוטריץ׳ להצטרף וללכת יחד עוד היום כדי שהפעם תוצאות הבחירות יהיו ברורות.״

יו״ר עוצמה יהודית עו״ד איתמר בן גביר מסר: אנו שמחים על החיבור שנוצר הבוקר ומביא בשורה למחנה הימין. החיבור בין עוצמה לבית היהודי יציל את את הימין ויביא ל-61 מנדטים להקמת ממשלת ימין”

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.