הוגש כתב אישום נגד תושב עכו שפגע בחנויות במהלך “שומר החומות”

בתום חקירת משטרה: יוגש הבוקר כתב אישום נגד תושב עכו בחשד למעורבות בארועי התפרעויות וונדליזם בעיר במהלך מבצע “שומר חומות”

בתום חקירת משטרה: יוגש הבוקר כתב אישום נגד תושב עכו בחשד למעורבות בארועי התפרעויות וונדליזם בעיר במהלך מבצע “שומר חומות”.

החשוד, תושב עכו בן 18, נעצר במהלך חודש מאי במסגרת חקירה משותפת לשירות הביטחון הכללי והיחידה ללוחמה בפשיעה של מרחב אשר על רקע חשד למעורבותו בארועי התפרעויות בעיר עכו בלילה שבין ה- 11.5.21-12.5.21 במהלכם המתפרעים חסמו כבישים באמצעות צמיגים בוערים, יידו אבנים ירו זיקוקים וגרמו נזק לרכוש תוך הפרה בוטה של הסדר הציבורי.

בתוך כך, במהלך ההתפרעויות גרמו המתפרעים ובכללם החשוד, נזק כבד למספר רב של בתי עסק בעכו העתיקה כאשר בחקירתו במשטרה ובשירות הביטחון הכללי עלה כי ביצע את המעשים ממניע של גזענות.

כאמור, בתום החקירה ובהתאם לממצאיה יוגש הבוקר כנגד החשוד כתב אישום חמור לבית המשפט המחוזי בחיפה, וכן בקשה למעצרו עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.
כתב אישום זה מצטרף לשורה של כתבי אישום נוספים שהוגשו נגד אחרים בפרשיות אלה

שירות הביטחון הכללי ומשטרת ישראל רואים בחומרה רבה מעורבות של אזרחי ישראל בטרור, על כן ימשיכו לנקוט בכל האמצעים העומדים לרשותם בכדי לסכל את האיום ולמצות את הדין בחומרה עם כל המעורבים.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. רק עונש מוות וגירוש משפחות מחוץ לגבולות ישראל

    עונש מוות וגירוש מחוץ לגבולות ישראל כמו כן הרתעה עצמית והגנה עצמית וכן משטרה וכוחות בטחון חזקים ולא מסורסים.זה או הם או אנחנו אין באמצע

    אור |
    הגב