המשטרה: ראש העיר החרדי היה בזירת הרצח – שמו לא יותר בנתיים לפרסום

ראש העיר החרדי שנעצר היה מעורב ברצח אברהם אדרי ואף היה פיזית במקום הרצח. היחידה המרכזית מבקשת להאריך את מעצרו בעשרה ימים

בית משפט השלום בירושלים דן כעת ברצח והעלמות לפני 30 שנה של הצעירים, עם ראש העיר החרדי, שחשוד שהיה האיש שפיתה את אחד הנרצחים לפני הרצח. ‏שמו של ראש העיר שנעצר בפרשיית הרצח בשובו בנים לפני 30 שנה לא יותר לפרסום. השופט אלעד לנג מאפשר לסנגורו להשיב לבקשת ‎עיתון הארץ עד מחר ורק אז ייקבע דיון האם זכות הציבור לדעת מיהו ראש העיר שחשוד ברצח.

ראש העיר החרדי שנעצר היה מעורב ברצח אברהם אדרי ואף היה פיזית במקום הרצח. היחידה המרכזית מבקשת להאריך את מעצרו בעשרה ימים. המשטרה מסרה כי”פרקליט המחוז נתן הוראה לעכב את ראש העיר החשוד כבר לפני שבועיים”. כמו”כ, במהלך החקירה הכחיש ראש העיר את החשדות למעורבותו באירוע.

“לא היינו בהלם מהתחקיר, כולם דיברו על זה שהוא חלק מהעניין. השאלה היתה מתי זה יקרה”, אמר גורם ברשות המקומית שהחשוד עומד בראשה לוואלה.

גופתו של אבי אדרי אותרה בשנת 1990. אדרי היה מנהל ישיבה בירושלים וגופתו נמצאה מוטלת ביער. שני הגברים חשודים במעורבות בשני המקרים, בעוד האישה חשודה כי ניסתה לפתות את הנער לבקשת המעורבים בהיעלמותו.

בחדשות 13 דווח אמש כי החשד נגד ראש העיר החרדי הוא מעורבות ברצח ושימש כפיתוי עבור אחד הנערים שנרצחו.

“המעורבות שלו בפרשת הרצח מאד מעניינת, החשד הוא שאותו ראש עיר שימש ברצח של אבי אדרי”, סיפרה כתבת חדשות 13 אריאל שטרנבך.

“כבר ב-2017, כאשר נחתמה עסקת טיעון עם ברלנד על הפרשיות, חסיד לשעבר שולח מכתב למשטרת ישראל ולמטה המאבק, ושם כותב את כל השתלשלות רצח אדרי כפי ששמע ממש מכלי ראשון מאחד שעצור כרגע באותה פרשיה.

“שם הוא מזכיר את שמו של אותו ראש עיר ומתאר אותו שהיה בעל מראה נערי, היה נער קטין באותה תקופה, ומתאר איך לבש פאה כדי להביא את אדרי להוליך אותו לאותם חשודים שארבו לו וביצעו את הרצח”.

שטרנבוך דיווחה עוד כי “הטענה שהוא עצמו לא היה שותף לרצח ולא ידע לאן כל זה מוביל”.

עורך הדין אריאל עטרי, סנגורו של ראש העיר העצור, מסר בתגובה: “לראש העיר אין שום קשר לפרשה החמורה, ואין לו מושג איך שמו שורבב לסיפור המזעזע. הקשר שלו לאירוע, דומה לקשר שלו לרצח ארלוזרוב”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.