הרב לאו: “קבלו שבת 20 דקות לפני הזמן”

הרב הראשי לישראל דוד לאו קורא לציבור להוסיף 20 דקות לשמירת השבת בשל חילולי השבת הגדולים הצפויים להיערך בשבת לקראת האירוויזיון

הרב הראשי לישראל דוד לאו קורא לציבור להוסיף 20 דקות לשמירת השבת בשל חילולי השבת הגדולים הצפויים להיערך בשבת לקראת האירוויזיון.

בשיעור שמסר אמש הרב הראשי לישראל הגאון רבי דוד לאו בקהילת אלעד במודיעין, התבטא הרב הראשי בכאב על חילול השבת הגדול שעומד להתקיים בשבת הקרובה ואמר ״ בשבת הקרובה עומד להתקיים חילול שבת המוני.

הרב לאו הוסיף בשיעור, “בשבת הקרובה עומד להתקיים חילול שבת המוני, לצערי זה לא הפעם הראשונה אך זה יהיה לעיני העולם כולו ולכן אני מבקש מכל אחד ואחד, עשר דקות לפני הדלקת נרות ועשר דקות לאחר צאת השבת להימנע מעשיית מלאכה ולהוסיף מהחול על הקודש”.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ממש צודק

  לא בחינם חילול השבת של האירוויזיון הוא בשבוע של ההדלקה של האדמו”ר של בויאן במירון אצל רבי שמעון.

  אין דבר שאין בו סימן או מסר מלמעלה, בכל עת ובכל מצב בסופו של דבר לומדים ורואים כי היה זה סימן, וכעוורים לא קלטנו את מה שמבקשים מעמנו, ככה זה גם בענין השבת, חילולי השבת ההולכים ומתרבים בארץ ישראל רח”ל הם בגלל סיבה אחת ויחידה, מפני שמי שאמורים לשמור את השבת דהיינו חסידים ואנשי מעשה, זלזלו זלזול נורא גרמו שאלפי יהודים חיללו שבת שנה שעברה במירון – שבת של ל”ג בעומר, וכל עוד הם לא יעשו לתיקון הדברים המצב יילך ויחמיר ח”ו.

  אבל בעקשנות כמי שמבקשים כאן כאילו לנצח, ואינם מנצחים, מפני שבסופו של דבר הכל מודים כי הם דהיינו חסידי בויאן עשו אז מעשה אשר לא ייעשה לא הסכימו לדחות את ההדלקה בכמה שעות למנוע חילולי שבת!!!! התעקשו על ההדלקה בשעה שלא היה מנוס מחילולי שבת נוראים, “שומו שמים” זה מצוה הבא בעבירה!!!! ואין זה עוד פלא שהחילונים ואף הגויים יעשו את מה שעשו חסידי בויאן באותה הדלקה במירון.

  לא בחינם חילולי השבת הנוראים בשבת פרשת בהר בארץ ישראל, היינו פרשת אמור בחוץ לארץ, ויהיו בהיקף נורא ומזעזע, מדוע דוקא בשבת זו, מפני שזה היארצייט של אותה שבת הדלקה במירון ע”י חסידיו בויאן, כאשר חיללו שבת בצורה מזעזעת.

  שימו לב, בשבת שלפני ההדלקה במירון עורכים בארץ ישראל חילול שבת שחייב היה לזעזע כל יהודי אפילו לא דתי, ומי הם אלו שממשיכים להתעקש על אותו מעשה נורא של גרימת חילול שבת של אלפים, אותם מי שגרמו למצב הזה ואחראים לחילולי השבת הנוראים בארץ ישראל, מאז אותה הדלקה במירון ע”י חסידי בויאן השבת בארץ ישראל החל להתדרדר בצורה מזעזעת ממש, והנה ראו מה קורה השבת בארץ ישראל ובגלל מי? בגלל מי שאמורים לשמור על השבת והם אלו שגרמו לחילולי השבת.

  אולי עתה יבינו כי עשו טעות ויחליטו לתקן הדבר, עתה יכריזו ויודיעו כי זה לא יקרה יותר רק כך יצליחו לתקן, בלי זה אנו נערכים לחילול שבת נורא בעוד כמה שנים על ידי אותם מי שמכריזים על עצמם כחרדים ולכאורה כשומרי שבת, ומעשית הם מחריבי השבת בארץ ישראל רח”ל. עשו טעות ואולי יחליטו לתקן הדבר, אבל השבת בוכה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב