ח”כ מקלב :”לליברמן אין גבולות וכי הוא יהפוך את המדינה בכדי להפיל את נתניהו”

“הכל ‘פייק’ אצל ליברמן, הוא מתעתע בכל המדינה, בתקשורת, הכל למען הצרכים האישיים שלו”

מתקפה חסרת תקדים על ליברמן הבוקר בעיתון ישראל היום, חבר הכנסת אורי מקלב תוקף את ליברמן ואומר כי: “לליברמן אין גבולות וכי הוא יהפוך את המדינה בכדי להפיל את נתניהו” המתקפה מגיע יממה לאחר שליברמן פרסם שוב את דרישותיו בנושאי דת, הח”כים החרדים מסירים את הכפפות. במקביל: כל השותפים לבלוק הימין התבקשו לחתום היום על הבקשה לנשיא ראובן ריבלין להטיל על רה”מ בנימין נתניהו את הרכבת הממשלה הבאה. 

אלא שליברמן מצידו ממשיך לבלבל את כולם והודיע כי יחתום גם לבני גנץ וגם לנתניהו. המטרה לדבריו היא לנסות ולהשיג ארכה של עוד 14 יום לניסיונות להרכיב ממשלה. לפי חילופי הדברים בסוף השבוע, נראה כי הדרך לממשלה עוד ארוכה. בשבועות האחרונים ניסו נציגי הסיעות החרדיות להנמיך את הלהבות נגד ליברמן מתוך הבנה שאולי יש סיכוי שיצטרף לגוש הימין. אך אחרי הפוסט שפרסם ליברמן ביום שישי, שבו תקף שוב את החרדים, הם מסירים את הכפפות ויוצאים למתקפה חריפה נגדו. 

ח”כ אורי מקלב מיהדות התורה אמר: “הכל ‘פייק’ אצל ליברמן, הוא מתעתע בכל המדינה, בתקשורת, הכל למען הצרכים האישיים שלו. ליברמן התחיל בתעמולת הבחירות. הוא נלחם עד טיפת הדם האחרונה ויהפוך את המדינה כדי להוריד את נתניהו. אנחנו יודעים את זה, אלא שלא כל קהל הבוחרים אוהב את זה, אז הוא הולך על הראש של החרדים”.

מקלב הוסיף כי “ליברמן אומר מצד אחד ‘אני לא רוצה לפתוח מרכולים בבני ברק’, ומייד אחר כך מדבר על שינויים שצריכים לעשות במערכת החינוך שלנו, אז הוא רוצה להתערב או לא?! אני לא צריך את ההכשר על מערכת החינוך שלנו מליברמן, הוא לא דוגמה אישית, לא איש חינוך או דמות לחיקוי, אדם שמדבר על זה שהחרדים לא משלמים מסים, ואצלו בתנועה נחקרו עשרות אנשים, חלקם אף הואשמו בשימוש לרעה בכספים, בזיופים ובהעלמות מס. הוא זה שמדבר על מסים? מה הוא עשה במסים שאנחנו שילמנו? הוא מדבר על אחרים? איש ציני. אין לו גבולות בהסתה. בקיטוב שלו”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.