רה”מ ורעייתו הצביעו: “זה יום חג לישראל, יום של שמחה וחיוכים”

ראש הממשלה בנימין נתניהו לאחר ההצבעה: “זה יום חג לישראל, יום של שמחה וחיוכים. אנחנו יוצאים החוצה כדי לממש את הזכות הדמוקרטית, ובשבילי זה מרגש במיוחד לבוא עם רעייתי שעברה עכשיו שבוע מאוד קשה”

ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו הגב’ שרה נתניהו הצביעו בבחירות, בקלפי בביה”ס “בית חינוך תיכון עירוני ג’״ בירושלים.

ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר לאחר ההצבעה: “זה יום חג לישראל, יום של שמחה וחיוכים. אנחנו יוצאים החוצה כדי לממש את הזכות הדמוקרטית, ובשבילי זה מרגש במיוחד לבוא עם רעייתי שעברה עכשיו שבוע מאוד קשה. אני מודה על כל האיחולים של כל אזרחי ישראל, נגעתם בליבנו וריגשתם אותנו וזה נהדר לראות אותך שרה הולכת ובריאה להצביע.

זה גם מרגש אותי לבוא הנה, מאה מטר מהמקום שאני למדתי בו בכיתה א’, ולחזור הנה ולהצביע כאן במדינה שלנו שהיא פלא עולמי. אני קורא לכולם לצאת מהבתים ולממש את הזכות הדמוקרטית להצביע”.

רעיית ראש הממשלה הגב’ שרה נתניהו אמרה: “תודה גדולה מאוד לצוותים הרפואיים של בית החולים הדסה עין כרם שטיפלו בי במסירות כל כך. תודה רבה להמוני האזרחים והאזרחיות מכל מדינת ישראל ומכל קצוות הקשת הפוליטית ששלחו לי איחולי החלמה. זה ריגש אותי מאוד, נגע לי ללב ונתן לי כוח. תודה רבה לכולכם, אני אוהבת אתכם, ותודה גדולה גם לבעלי ושיהיה לכולנו בהצלחה”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.