תיעוד עצוב: הלוויית מתנדב זק”א ת”א שנפטר בפתאומיות בחדר הטהרה מדום לב

רב זק”א תל אביב הרב יעקב רוז’ה ספד לו: “רבי חיים היה איש חסד של אמת צנוע במעשים, ישר והגון מאין כמוהו, קשה לנו לעקל את האבידה הקשה הזאת, זה ממש מיטת נשיקה”

הלילה הובא למנוחות רבי חיים רכניצר ז”ל (74), מגדולי מתנדבי זק”א תל אביב ומאנשי החברה קדישא, שנפטר במוצאי שבת בעת שערך טהרה לנפטר בבית החולים מעייני הישועה.

מסע ההלווייה יצא מבסיס זק”א ברחוב אשל אברהם בבני ברק דרך בית החסידים דגור בסמטת משה יוסף לעבר בית העלמין באשדוד שם נטמן.

רב זק”א תל אביב הרב יעקב רוז’ה ספד לו: “רבי חיים היה מראשוני מייסדי זק”א עוד לפני השם ‘זק”א’ בכלל, איש חסד של אמת צנוע במעשים, ישר והגון מאין כמוהו, קשה לנו לעקל את האבידה הקשה הזאת, זה ממש מיטת נשיקה תוך כדי עשיית חסד של אמת, כמה מתאים לו להיפטר מהעולם בצורה הזאת, לעשות חסד ולהיפטר תוך כדי עשיית החסד, אנחנו מחוייבים ללמוד ממנו לעשות הכל על פי ההלכה”.

מנכ”ל זק”א תל אביב הרב צבי חסיד ספד לו בדמעות ואמר: “אנחנו נפרדים היום מרבי חיים שהיה מהמייסדים של הארגון זק”א, זה הנפטר השני מתוך הארגון בחודשים האחרונים שאנחנו צריכים להספיד ולהיפרד ממנו. חיים היה סמל ודוגמא ומודל לחיקוי לכל המתנדבים. כל כך הרבה מרץ ועשייה ממש כמו בחור צעיר, קשה לי לחשוב שאני נפרד מחיים שרק ביום רביעי ישב איתנו בישיבת הנהלה של הארגון שם הוא הציע להכניס אנשים צעירים שיתנדבו בארגון, ניבא ולא ידע מה ניבא”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.