הגר"מ מאזוז במכתב תמיכה בנתניהו: "אין חכם כבעל הניסיון"

לאחר שהרב מאזוז הביע תמיכה בראש הממשלה נתניהו – בצהרים התפרסם המכתב בו מנמק הרב מאזוז את תמיכתו בנתניהו אך גם לא שוכח את סער

לאחר שהרב מאזוז הביע תמיכה בראש הממשלה נתניהו – בצהרים התפרסם המכתב בו מנמק הרב מאזוז את תמיכתו בנתניהו.

וכך כותב ראש הישיבה: "קשה לי להכריע בפריימריז של תנועת הליכוד בין רה"מ ביבי נתניהו ובין מר גדעון סער. כולם אהובים כל ברורים" כותב ראש הישיבה ומנמק: "אבל לפי הכלל הידוע, אין חכם כבעל הניסיון. אני מעדיף את ביבי".

הרב מאזוז ממשיך לשבח את ראש הממשלה: "בעשר שנים האחרונות עשה רבות למען ארץ ישראל 'וסחב' את אובמה שמונה שנים עד שירד מגדולתו. וחקר ודורש ומפרסם כל מזימות אויבינו ותחבולותיהם והוא בידידות רבה עם ארה"ב ורוסיה ועם מדינת הודו (ועוד) אין ספק שזו ברכת שמיים למי שאוהב את ארץ ישראל".

במכתבו מתייחס ראש הישיבה לגדעון סער שאותו הוא מחבב ומעריך: "אבל גם מר גדעון סער יגיע זמנו ויעלה מעלה מעלה כי לא זמן ועצמו ולכל חפץ".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אין תורה אין חכמה

  אייכלר אמר: השואה מזכירה את מעשי חסידי בעלזא!!!

  ח"כ אייכלר על הפגיעה בביה"כ במודיעין עלית: "תמונת ארון קודש מפוחם מעלה זכרונות נושנים הצורבים בלב היהודי מן הימים ההם.
  איכלר הטיפש איפה אתה חי???????????? הלא לא לפני הרבה שנים התשנ"ה פרשת וירא החסידי בלז שלך עשו פוגרום בבית הכנסת של חסידי מחנובקה ברחוב ברוכים בירושלים….
  ס"ת אתה מדבר???? איך אותם חיות מסיונרים הרסו את רכב האדמו"ר ממחנובקה וגנבו את ספר התורה בזמן הכנסת ספר התורה ????
  איכלר די עם השואה
  איך החברה שלך הרסו והפכו את בית כנסת מהרש"ל בבני ברק???? קפה שפכו בארון הקודש על הספרי התורה… סידורים ניזרקו וניקרעו שהשם בעלזא היה מופיע!!!

  איכלר איפה הייתה וצעקת שיום יום בתי כנסת נימכרים לסוחרי נדל"ן ואתה שותק???

  ומה עם סאטמאר ואחרים מה הם עשו בבתי כנסת, אתה האחרון לדבר על שואה, ידיך מגואלות בדם חילול בתי כנסת וספרי תורה. קודם תחזור אתה וחבריך בתשובה בטרם אתה מטיף לאחרים.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב